Povezane vesti

U Srbiji sve odjekuje od ponosa i dostojanstva Vučić: Kod svih onih koji su nam spremali zamke i rezolucije, muk ili uvrede

U Srbiji sve odjekuje od ponosa i dostojanstva Vučić: Kod svih onih koji su nam spremali zamke i rezolucije, muk ili uvrede

Alo pre 30 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je danas povodom rezolucije UN o Srebrenici da je ponosan zbog toga što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome. Izborna lista „Aleksandar Vučić -… »
Kada smo jedinstveni ne mogu nam ništa! Predsednik Vučić poslao snažnu poruku: Ponosan sam na snagu Srbije

Kada smo jedinstveni ne mogu nam ništa! Predsednik Vučić poslao snažnu poruku: Ponosan sam na snagu Srbije

Telegraf pre 30 dana
Izborna lista "Aleksandar Vučić - Valjevo sutra" održala je anas miting na platou ispred Doma kulture u Valjevu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak sa današnjeg mitinga u Valjevu i poslao jaku poruku. "Ponosan sam na snagu Srbije… »
"Kada smo jedinstveni, ne mogu nam ništa!" Snažna poruka predsednika Vučića: Ponosan sam na to što Srbiju nisu uspeli da…

"Kada smo jedinstveni, ne mogu nam ništa!" Snažna poruka predsednika Vučića: Ponosan sam na to što Srbiju nisu uspeli da…

Kurir pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak sa današnjeg mitinga u Valjevu i poslao jaku poruku. View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) - Ponosan sam na snagu Srbije, ponosan sam na dostojanstvo… »
Nedelja za nama ostaće upamćena u istoriji naše zemlje Vučić sumirao proteklu sedmicu: Srbija je pokazala da zaslužuje…

Nedelja za nama ostaće upamćena u istoriji naše zemlje Vučić sumirao proteklu sedmicu: Srbija je pokazala da zaslužuje…

Kurir pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sumirao je proteklu nedelju u video snimku koji je objavio na svom Instagram nalogu. "Nedelja za nama ostaće upamćena u istoriji naše zemlje i naroda, ali i međunarodnih odnosa. Srbija je još jednom videla ko su… »

Vesti dana »