Povezane vesti

Održana završna konvencija Koalicije SPS – Jedinstvena Srbija u Jagodini

Održana završna konvencija Koalicije SPS – Jedinstvena Srbija u Jagodini

Politika pre 31 dana
„Moj brat Dragan Marković Palma živi za Jagodinu, posvećen je svom gradu, selima i svojim građanima. Mi smo u koaliciji od 2008. godine I najdugovečnija smo politička koalicija. Od tada je bilo mnogo izbora i ja sam Palmu više puta pitao… »
Završna konvencija koalicije SPS-jedinstvene Srbije! Dačić: Dragan Marković Palma živi za Jagodinu

Završna konvencija koalicije SPS-jedinstvene Srbije! Dačić: Dragan Marković Palma živi za Jagodinu

Kurir pre 30 dana
"Moj brat Dragan Marković Palma živi za Jagodinu, posvećen je svom gradu, selima i svojim građanima. Mi smo u koaliciji od 2008. godine i najdugovečnija smo politička koalicija. Od tada je bilo mnogo izbora i ja sam Palmu više puta pitao "hoćes li… »
Dačić i Palma u Jagodini očekuju pobedu na izborima 2. juna

Dačić i Palma u Jagodini očekuju pobedu na izborima 2. juna

Novi magazin pre 30 dana
U Jagodini na danas održanoj završnoj konvenciji koalicije Socijalističke partije Srbije (SPS) i Jedinstvene Srbije, njihovi lideri su poručili da, u tom gradu, i zbog ranijih rezultata, očekuju pobedu. 2. juna na izborima. Lider SPS Ivica Dačić je… »
Završna konvencija Koalicije SPS-JS u Jagodini: Na EP u fudbalu pobedićemo sve koji su bili protiv Srbije u UN

Završna konvencija Koalicije SPS-JS u Jagodini: Na EP u fudbalu pobedićemo sve koji su bili protiv Srbije u UN

Telegraf pre 30 dana
Završna Konvencija liste Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija - Ivica Dačić- SPS održana je u poznatom izletištu Potok u Jagodini u prisustvu 5.000 građana Jagodine i jagodinskih sela. Konvencija liste Dragan Marković Palma - Jedinstvena… »

Vesti dana »