Povezane vesti

Nikola Rokvić otkrio koliko je novca do sada donirano njegovoj fondaciji: Pevača sačekalo i posebno iznenađenje nakon…

Nikola Rokvić otkrio koliko je novca do sada donirano njegovoj fondaciji: Pevača sačekalo i posebno iznenađenje nakon…

Nova pre 30 dana
Pevač Nikola Rokvić danas je stigao u Beograd iz Grčke, gde je išao peške 31 dan. Naime, Nikola je na hodočašće krenuo sa humanim ciljem – da prikupi sredstva za renoviranje dela dečje onkologije, kao i za nezbrinutu decu i talentovanu decu… »
Nikola Rokvić otkrio koliko je ukupno novca sakupio na kraju hodočašća! Neverovatna suma je u pitanju

Nikola Rokvić otkrio koliko je ukupno novca sakupio na kraju hodočašća! Neverovatna suma je u pitanju

Kurir pre 30 dana
Nikola Rokvić stigao je u Srbiju nakon mesec dana hodočašća, gde je pešačio od Beograda do Egine i na tom putu skupljao novac koji će dati u humanitarne svrhe. Nikola o svom putu javnost redovno izveštavao preko svog Instagram naloga, a sada je… »
Ovo se pamti za ceo život! Rokviću ispred zgrade komšije priredile doček, scena sa dečicom ga je raspametila

Ovo se pamti za ceo život! Rokviću ispred zgrade komšije priredile doček, scena sa dečicom ga je raspametila

Večernje novosti pre 30 dana
PEVAČ Nikola Rokvić je nakon više od mesec dana pešačenja stigao kući. Foto Instagram/nikolarokvic Rokvić je po povratku sleteo na aerodrom Nikola Tesla, gde su sa njim novinari sumirali utiske sa humane misije, a pevač se potom uputio ka zgradi… »
Nikolu rokvića dočekale komšije, A ova scena ga je raspametila! Ispred zgrade mu priredili doček: Ovo se pamti ceo život…

Nikolu rokvića dočekale komšije, A ova scena ga je raspametila! Ispred zgrade mu priredili doček: Ovo se pamti ceo život…

Kurir pre 30 dana
Nikola Rokvić stigao je u Srbiju nakon mesec dana hodočašća, gde je pešačio od Beograda do Egine i na tom putu skupljao novac koji će dati u humanitarne svrhe. Pevač se potom uputio ka zgradi na Novom Beogradu, gde živi sa porodicom, a ispred… »
„Najteže su mi bile stvari oko životinja i predela u kojima sam bio potpuno sam u šumama i njivama“: Nikola Rokvić…

„Najteže su mi bile stvari oko životinja i predela u kojima sam bio potpuno sam u šumama i njivama“: Nikola Rokvić…

Nova pre 30 dana
Pevač Nikola Rokvić sleteo je danas u Beograd nakon mesec dana hodočašća. On je stigao u Beograd vidno nasmejan, a od njega se nisu odvajala deca i supruga Bojana Barović. Nikola je potom sumirao utiske: „Hvala na dobrodošlici, Egina je prelepa… »
"Ovo se pamti ceo život!" Rokviću ispred zgrade priredili doček, scena sa dečicom ga je raspametila

"Ovo se pamti ceo život!" Rokviću ispred zgrade priredili doček, scena sa dečicom ga je raspametila

Telegraf pre 30 dana
Snimak dokazuje koliko je pevač omiljen u svom kraju. Pevač Nikola Rokvić je nakon više od mesec dana pešačenja stigao kući. Rokvića smo dočekali na aerodromu Nikola Tesla, te smo sa njim sumirali utiske sa humane misije, a pevač se potom uputio… »

Vesti dana »