Povezane vesti

Jaukala od bolova, pa morala na hitnu operaciju: Evo zbog čega Aleksandra Nikolić ne sme da doji ćerku: "Ne mogu da izdržim…

Jaukala od bolova, pa morala na hitnu operaciju: Evo zbog čega Aleksandra Nikolić ne sme da doji ćerku: "Ne mogu da izdržim…

Blic pre 29 dana
Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić nedavno se porodila i na svet donela ćerku Leonu, a otkrila kako teče oporavak od carskog reza. Aleksandra Nikolić otkrila je da ona ćerku ne sme da doji zbog problema koji je imala sa grudima pre dve… »
Aleksandra Nikolić progovorila o porođaju: Oporavak je mnogo teži!

Aleksandra Nikolić progovorila o porođaju: Oporavak je mnogo teži!

Svet plus pre 29 dana
Aleksandra Nikoliić nedavno se porodila i na svet donela zdravu devojčicu, kojoj su ona i njen izbaranik Filip Car dali ime Leona. Bivša učesnica i pobednica Zadruge 6, prvi put javno je progovorila o majčinstvu i komplikacijama koje je imala tokom… »
Život sa bebom je prelep ali postoje muke: Aleks Nikolić otkrila kako se oporavlja nakon carskog reza

Život sa bebom je prelep ali postoje muke: Aleks Nikolić otkrila kako se oporavlja nakon carskog reza

Svet & Skandal pre 30 dana
Aleks Nikolić o porođaju otkrila detalje Aleks Nikolić o porođaju progovorila je otvoreno i otkrila kako teče oporavak nakon carskog reza, a tom prilikom Aleksandra Nikolić rekla je i da ne doji ćerkicu zbog problema koji je imala pre dve godine… »
"Ne dojim zbog problema s grudima" Aleksandra Nikolić otkrila kako se oporavlja nakon carskog: Porađala sam se 7 i po sati...

"Ne dojim zbog problema s grudima" Aleksandra Nikolić otkrila kako se oporavlja nakon carskog: Porađala sam se 7 i po sati...

Kurir pre 30 dana
Aleksandra Nikolić i Filip Car nedavno su postali roditelji ćerkici Leoni. Nikolićeva je otkrila kako teče oporavak nakon carska reza, a tom prilikom otkrila je i da ne doji ćerkicu zbog problema koji je imala sa grudima pre dve godine. - Oporavak… »
"Ne smem da dojim zbog problema sa grudima": Aleksandra Nikolić otkrila kako se oporavlja nakon carskog reza: "Imala sam…

"Ne smem da dojim zbog problema sa grudima": Aleksandra Nikolić otkrila kako se oporavlja nakon carskog reza: "Imala sam…

Blic pre 30 dana
Aleksandra Nikolić i Filip Car nedavno su postali roditelji, a naslednici su dali ime Leona. Aleksandra Nikolić sada je ispričala kako teče oporavak nakon carska reza, a tom prilikom otkrila je i da ne doji ćerkicu zbog problema koji je imala sa… »

Vesti dana »