Povezane vesti

„Spavao sam u šatoru na 4 stepena” Nikola Rokvić otkrio šta mu je bilo najteže na humanoj misiji do Egine i poručio…

„Spavao sam u šatoru na 4 stepena” Nikola Rokvić otkrio šta mu je bilo najteže na humanoj misiji do Egine i poručio…

Dnevnik pre 30 dana
Pevač Nikola Rokvić je nakon više od mesec dana pešačenja stigao u Beograd. On je krenuo na put dug 1.060 kilometara ne bi li se poklonio moštima Svetog Nektarija Eginskog i sakupio novac za dečije bolnice. - Bio sam sam tokom rute najveći deo, sa… »
Nikola Rokvić otkrio koliko novca je prikupljeno i s čim se susretao tokom hodočašća

Nikola Rokvić otkrio koliko novca je prikupljeno i s čim se susretao tokom hodočašća

Svet plus pre 30 dana
Nikola Rokvić se vratio u Srbiju nakon mesec dana hodočašća, tokom kojeg je pešačio od Beograda do Egine i prikupio preko 39 miliona dinara za humanitarne svrhe. U emotivnom povratku dočekali su ga komšije i deca, a Nikola je podelio najteže… »
Ogromna suma! Nikola Rokvić otkrio koliko novca je prikupljeno i s čim se susretao: Tada je bilo jako teško

Ogromna suma! Nikola Rokvić otkrio koliko novca je prikupljeno i s čim se susretao: Tada je bilo jako teško

Mondo pre 30 dana
Nikola Rokvić otkrio je koliko novca je sakupljeno nakon njegovog hodočašća do Egine. Nikola Rokvić otkrio je koliko novca je sakupljeno nakon njegovog hodočašća do Egine. Pevač Nikola Rokvić stigao je u Srbiju nakon mesec dana hodočašća, gde… »
"Spavao sam pod šatorom, bilo je 4 stepena": Nikola Rokvić otkrio sa čime se sve susreo tokom hodočašća: "Tada mi je bilo…

"Spavao sam pod šatorom, bilo je 4 stepena": Nikola Rokvić otkrio sa čime se sve susreo tokom hodočašća: "Tada mi je bilo…

Blic pre 30 dana
Nikola Rokvić peške je išao od Beograda do Egine kako bi prikupio novac za dečiju onkologiju, a juče se vratio u Srbiju nakon završene misije. Nikolu Rokvić na aerodromu Nikola Tesla sačekala je i naša ekipa, a pevač je otkrio šta mu je… »
Nikola Rokvić podelio radosnu vest po povratku u Beograd: Zbog ovoga mu svi čestitaju!

Nikola Rokvić podelio radosnu vest po povratku u Beograd: Zbog ovoga mu svi čestitaju!

Telegraf pre 30 dana
Pevač Nikola Rokvić nakon više od mesec dana pešačenja, stigao je u Beograd, u pratnji porodice. Na aerodromu Nikola Tesla pozirao je prisutnim medijima, a zatim je dao kratku izjavu i sumirao utiske sa Egine. Rokvić je za Telegraf govorio o danima… »

Vesti dana »