Povezane vesti

Lesor ne ispušta flašu pića i maše zastavom: Francuz najveseliji na proslavi titule Evrolige!

Lesor ne ispušta flašu pića i maše zastavom: Francuz najveseliji na proslavi titule Evrolige!

Telegraf pre 30 dana
Ovo mu je mnogo značilo. Veliki preokret priredili su nam košarkaši Panatinaikosa u finalu Evrolige odigranom u nedelju, savladali Real sa 95:80 i posle trinaest godina podigli pehar namenjen šampionu Starog kontinenta. Među najzaslužnijim igračima… »
"Momci, samo hoću da spavam": Ovako su navijači Panatinaikosa dočekali Monekea ispred hotela!

"Momci, samo hoću da spavam": Ovako su navijači Panatinaikosa dočekali Monekea ispred hotela!

Telegraf pre 29 dana
Nije ovo očekivao nakon velikog finala Evrolige. Nakon dugih trinaest godina pauze, tokom kojih su više bili daleko od vrha nego blizu njemu, Panatinaikos je zaseo na krov Evrolige. Real je branio titulu, vodio ubedljivo, ali je susret otišao u… »
"Siguran sam da je ovo video" Ataman emotivan nakon osvajanja Evrolige - njegove reči će mnoge rastužiti!

"Siguran sam da je ovo video" Ataman emotivan nakon osvajanja Evrolige - njegove reči će mnoge rastužiti!

Kurir pre 30 dana
Košarkaši Panatinaikosa novi su šampioni Evrolige pošto su sinoć u spektakularnom finalu pobedili Real iz Madrida rezultatom 95:80. Trener grčkog tima, Ergin Ataman, smatra da su njegovi momci potpuno zasluženo došli do titule. "Ovo je neverovatan… »
Košarkaši Panatinaikosa u spektakularnom finalu pobedili Real i osvojili Evroligu

Košarkaši Panatinaikosa u spektakularnom finalu pobedili Real i osvojili Evroligu

IndeksOnline pre 30 dana
BERLIN – Košarkaši Panatinaikosa osvojili su titulu prvaka Evrope, sedmu u istoriji, a prvu posle 13 godina, pošto su večeras u spektakularnom finalu F4 u Berlinu savladali branioca titule Real Madrid 95:80. Grčki tim uspeo je da se vrati iz… »
Fantastični rezultati gledanosti Sport Kluba za vreme finala Evrolige

Fantastični rezultati gledanosti Sport Kluba za vreme finala Evrolige

Nova pre 30 dana
Sport Klub je tokom ekskluzivnog prenosa finala Evrolige bio ubedljivo najgledanija televizija u SBB mreži sa shareom od 20,15%. Ovaj prestižni sportski događaj privukao je neverovatan broj gledalaca, potvrđujući Sport Klub kao vodeći sportski kanal… »
Hezonja utučen posle poraza u finalu Evrolige! Krivca je pronašao u sebi: "Nisam mogao da pogodim šut obe utakmice"

Hezonja utučen posle poraza u finalu Evrolige! Krivca je pronašao u sebi: "Nisam mogao da pogodim šut obe utakmice"

Kurir pre 30 dana
Košarkaš madridskog Reala, Mario Hezonja, rekao je posle poraza u finalu Evrolige da je on glavni krivac. U porazu Reala od Panatinaikosa, Hezonja je postigao osam poena uz osam skokova i dve asistencije. Pitali su novinari hrvatskog košarkaša da… »
Skoti Pipen u neverici gledao i snimao navijače Panatinaikosa: Ovako nešto nikad nije osetio u NBA

Skoti Pipen u neverici gledao i snimao navijače Panatinaikosa: Ovako nešto nikad nije osetio u NBA

Telegraf pre 30 dana
Evroliga ima nešto što NBA sanja... Košarkaši Panatinaikosa odigrali su finale Evrolige protiv ekipe Real Madrida i slavili ubedljivim rezultatom za svoju prvu titulu posle 13 godina. Celom spektaklu prisustvovao je veliki broj navijača, a jedan od… »
Ljubimci grobara se javili sa titulom Evrolige! Real ih rasplakao s Partizanom, sad slave zajedno (video)

Ljubimci grobara se javili sa titulom Evrolige! Real ih rasplakao s Partizanom, sad slave zajedno (video)

Mondo pre 30 dana
Matijas Lesor i Janis Papapetru se javili nakon osvajanja Evrolige sa Panatinaikosom. Matijas Lesor i Janis Papapetru se javili nakon osvajanja Evrolige sa Panatinaikosom. Panatinaikos je osvojio Evroligu pošto je u finalu u Berlinu razbio Real Madrid… »
Košarkaši Panatinaikosa sedmi put u istoriji šampioni Evrope

Košarkaši Panatinaikosa sedmi put u istoriji šampioni Evrope

Vreme pre 30 dana
Košarkaši Panatinaikosa porazili su Real Madrid i nakon 13 godina pauze ponovo postali šampioni Evrolige. Titulu MVP-ja „fajnal-fora“ odneo je bek grčkog tima Kostas Slukas, koji je u finalnom meču bio bez promašaja iz igre. Košarkaši… »
"Govorili su mi da sam centar za evrokup" Moćna izjava Lesora posle osvajanja Evrolige - ovako je svim kritičarima zapušio…

"Govorili su mi da sam centar za evrokup" Moćna izjava Lesora posle osvajanja Evrolige - ovako je svim kritičarima zapušio…

Kurir pre 30 dana
Košarkaši Panatinaikosa su sedmi put, a prvi put posle 13 godina, osvojili Evroligu. Oni su sinoć finalu savladali Real posle preokreta rezultatom 95:80. Jedan od junaka finala bio je Matijas Lesor. Bivši košarkaš Partizana je postigao 17 poena i… »
Ko je, bre, evrokup centar!? Lesor osvojio Evroligu, pa redom prozivao: Slušao sam s**nja!

Ko je, bre, evrokup centar!? Lesor osvojio Evroligu, pa redom prozivao: Slušao sam s**nja!

Mondo pre 30 dana
Matijas Lesor prozvao sve one koji nisu verovali u njega nakon što je sa Panatinaikosom postao šampion Evrope. Matijas Lesor prozvao sve one koji nisu verovali u njega nakon što je sa Panatinaikosom postao šampion Evrope. Panatinaikos je osvojio… »
Lesor imao poruku za "hejtere" posle titule u el: "Sada želim da znam ko je je**ni Evrokup centar?"

Lesor imao poruku za "hejtere" posle titule u el: "Sada želim da znam ko je je**ni Evrokup centar?"

Telegraf pre 30 dana
Francuz priznao da su postojali ljudi koji nisu verovali u njega i PAO. Odluka Panatinaikosa na da početku sezone dovede Matijasa Lesora iz Partizana pokazala se kao pun pogodak, jer je francuski košarkaš bio jedan od najzaslužnijih što se PAO na… »

Vesti dana »