Povezane vesti

Dan treba provesti u tišini i molitvi: Slavimo Svetog mučenika Isidora

Dan treba provesti u tišini i molitvi: Slavimo Svetog mučenika Isidora

Telegraf pre 30 dana
"Ako mi i ubiješ telo, nad dušom mojom nemaš vlasti", rekao je Isidor. Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju dan posvećen Svetom mučeniku Isidoru Hioskom. Isidor Hioski je hrišćanski svetac i mučenik. Za vreme carovanja… »
Danas je dan svetog isidora hioskog Ove reči se izgovaraju za spasenje duše

Danas je dan svetog isidora hioskog Ove reči se izgovaraju za spasenje duše

Dnevnik pre 30 dana
Isidor Hioski je hrišćanski svetac i mučenik. Za vreme carovanja Dekija ovaj Isidor je uzet sa ostrva Hiosa i silom odveden u vojsku. On je odmalena bio hrišćanin i život je provodio u postu, molitvi i dobrim delima. Pa kad se u vojsci prokazao kao… »
Crkva se danas seća mučenika isidora hioskog! Veliko čudo se desilo kada nije hteo da se odrekne Hrista!

Crkva se danas seća mučenika isidora hioskog! Veliko čudo se desilo kada nije hteo da se odrekne Hrista!

Mondo pre 30 dana
Sveti mučenik Isidor Hioski se slavi danas. Sveti mučenik Isidor Hioski se slavi danas. Isidor Hioski je hrišćanski svetac i mučenik. Za vreme carovanja Dekija ovaj Isidor je uzet sa ostrva Hiosa i silom odveden u vojsku. On je odmalena bio… »
"Ako mi i ubiješ telo, nad dušom mojom nemaš vlasti": Slavimo Svetog mučenika Isidora, dan treba provesti u tišini i…

"Ako mi i ubiješ telo, nad dušom mojom nemaš vlasti": Slavimo Svetog mučenika Isidora, dan treba provesti u tišini i…

Kurir pre 30 dana
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju dan posvećen Svetom mučeniku Isidoru Hioskom. Isidor Hioski je hrišćanski svetac i mučenik. Za vreme carovanja Dekija ovaj Isidor je uzet sa ostrva Hiosa i silom odveden u vojsku. On je… »

Vesti dana »

Assange na slobodi nakon nagodbe o priznanju krivice

Assange na slobodi nakon nagodbe o priznanju krivice

Al Jazeera pre 3 satajoš 41 povezana
Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 1 satjoš 43 povezane
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 53 minutajoš 38 povezanih