Povezane vesti

Devojku našeg pevača pregazio pijani košarkaš: Na mestu ostala mrtva, nikad se nije oporavio! Evo kojim biznisom se danas…

Devojku našeg pevača pregazio pijani košarkaš: Na mestu ostala mrtva, nikad se nije oporavio! Evo kojim biznisom se danas…

Kurir pre 30 dana
Neven Živančević, pevač grupe " In Vivo" doživeo je tragediju kada mu je devojka poginula nakon koje se povukao sa javne scene. Devojku Nevena Živančevića "In Viva" je 3. novembra 2012. godine, na uglu Francuske i Ulice cara Dušana, u Beogradu… »
Pijani košarkaš mu ubio devojku! Gledali smo ga u "Južnom vetru", jedva se oporavio, sad radi u ćevabžinici

Pijani košarkaš mu ubio devojku! Gledali smo ga u "Južnom vetru", jedva se oporavio, sad radi u ćevabžinici

Mondo pre 30 dana
Neven Živančević jedva se oporavio nakon tragedije u kojoj je stradala njegova tadašnja devojka, Nevena Dragutinović. Neven Živančević jedva se oporavio nakon tragedije u kojoj je stradala njegova tadašnja devojka, Nevena Dragutinović. Grupa In… »
Devojku našeg pevača usmrtio košarkaš: Pijan je pokosio, na mestu ostala mrtva: "Kada su mi javili vrištao sam, i ja sam…

Devojku našeg pevača usmrtio košarkaš: Pijan je pokosio, na mestu ostala mrtva: "Kada su mi javili vrištao sam, i ja sam…

Blic pre 30 dana
Neven Živančević, pevač grupe "In Vivo" doživeo je tragediju kada mu je devojka poginula nakon koje se povukao sa javne scene. Devojku Nevena Živančevića "In Viva" je 3. novembra 2012. godine, na uglu Francuske i Ulice cara Dušana, u Beogradu… »

Vesti dana »