Povezane vesti

Hvang oduševio "delije" porukom FOTO

Hvang oduševio "delije" porukom FOTO

B92 pre 30 dana
Južnokorejski fudbaler In-bom Hvang obradovao je navijače Crvenom zvezdom svojom porukom na Instagramu. Hvang je bio jedan od najboljih pojedinaca Zvezde u protekloj sezoni, koja je okončana novom "duplom krunom". Sjajno vezista je impresioniran… »
Hvangova poruka je muzika za uši navijača Zvezde!

Hvangova poruka je muzika za uši navijača Zvezde!

Sportske.net pre 30 dana
Povratak Vladana Milojevića na klupu Crvene zvezde značio je i daleko bolju atmosferu u klubu jer je sve došlo na svoje mesto, kako vole da kažu u Ljutice Bogdana. Crvena zvezda je završila na prvom mestu Super lige Srbije i igraće plej-of za… »
Hvang oduševio delije: Da li ovo znači da fudbaler Južne Koreje ostaje na Marakani? (foto)

Hvang oduševio delije: Da li ovo znači da fudbaler Južne Koreje ostaje na Marakani? (foto)

Hot sport pre 30 dana
Hvang se već dokazao na terenu Južnokorejski reprezentativac In-Beom Hvang, koji je prošlog leta postao najplaćeniji igrač Crvene zvezde nakon prelaska iz Olimpijakosa, potvrdio je da će ostati u klubu i sledeće sezone. Ova vest obradovala je… »
Ne znam može li Partizan gore od ovoga!? Terzić prozvao crno-bele: Kakav sudija na -18?

Ne znam može li Partizan gore od ovoga!? Terzić prozvao crno-bele: Kakav sudija na -18?

Mondo pre 30 dana
Zvezdan Terzić prozvao najvećeg rivala Partizan zbog loše sezone u srpskom fudbalu. Zvezdan Terzić prozvao najvećeg rivala Partizan zbog loše sezone u srpskom fudbalu. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić najavio je posle osvajanja sedme… »
"Pa ja ne znam može li gore od ovoga?" Zvezdan Terzić pecnuo Partizan, a onda otkrio kog igrača je "zaključao" Vladan…

"Pa ja ne znam može li gore od ovoga?" Zvezdan Terzić pecnuo Partizan, a onda otkrio kog igrača je "zaključao" Vladan…

Večernje novosti pre 30 dana
CRVENA zvezda je osvojila novu duplu krunu i pokazala ko je fudbalski gospodar u Srbiji. FOTO: FK Crvena zvezda Crveno-beli će ponovo u Ligu šampiona, a prvi čovek kluba Zvezdan Terzić u velikom intervju za "Telegraf" ističe da će naredni prelazni… »
Terzić o baharu i pojačanjima: „Arnautovića bih sutra doveo, ovaj prelazni rok će biti najburniji u poslednjih nekoliko…

Terzić o baharu i pojačanjima: „Arnautovića bih sutra doveo, ovaj prelazni rok će biti najburniji u poslednjih nekoliko…

Hot sport pre 30 dana
Terzić se dotakao mnogih tema važnih za budućnost Crvene zvezde Tokom vikenda, Crvena zvezda je svečano proslavila osvajanje svoje četvrte uzastopne duple krune, što uključuje 35. šampionsku titulu i 28. pehar namenjen osvajaču Kupa Srbije. Ovi… »
Terzić najavio burno leto: "Čak i meni kao zvezdašu ne prija ovakav Partizan"

Terzić najavio burno leto: "Čak i meni kao zvezdašu ne prija ovakav Partizan"

B92 pre 30 dana
Zvezdan Terzić najavio je burno leto u Crvenoj zvezdi. Crveno-beli su ove sezone osvojili četvrtu duplu krunu u nizu. Terzić ističe da klub raste iz godine u godinu i to najavljuje i za predstojeću sezonu. "Crvena zvezda je porasla i mislim da je u… »

Vesti dana »