Povezane vesti

Hezonja: U Berlinu je sve napravljeno da Panatinaikos pobedi

Hezonja: U Berlinu je sve napravljeno da Panatinaikos pobedi

Sport klub pre 30 dana
Košarkaš Real Madrida Mario Hezonja preuzeo je odgovornost za poraz od Panatinaikosa u finalu fajnal-fora Evrolige. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Real nije uspeo da odbrani titulu u Evroligi, pošto je u finalu u Berlinu… »
Lesor uz tri prsta: "Ovo je i za Partizan" VIDEO

Lesor uz tri prsta: "Ovo je i za Partizan" VIDEO

B92 pre 30 dana
Francuski košarkaš Matijas Lesor se oglasio tokom parade proslave titule Evrolige sa Panatinaikosom. Panatinaikos je savladao Real Madrid sa 95:80, u finalu na Fajnal-foru Evrolige u Berlinu i došao do sedme titule. Jedan od glavnih aktora, bio je… »
Hezonja preuzeo odgovornost za poraz u finalu: "Ja sam apsolutno kriv"

Hezonja preuzeo odgovornost za poraz u finalu: "Ja sam apsolutno kriv"

Sportske.net pre 30 dana
Košarkaš Real Madrida Mario Hezonja preuzeo je odgovornost za poraz od Panatinaikosa u finalu fajnal-fora Evrolige. Real nije uspeo da odbrani titulu u Evroligi, pošto je sinoć u finalu u Berlinu izgubio od Panatinaikosa sa 95:80. "Ja sam apsolutno… »
Ataman: Zaslužili smo trofej, imali smo sjajnu sezonu

Ataman: Zaslužili smo trofej, imali smo sjajnu sezonu

B92 pre 30 dana
Trener košarkaša Panatinaikosa Ergin Ataman izjavio je da je klub iz Atine zasluženo osvojio titulu u Evroligi. Košarkaši Panatinaikosa su u nedelju u finalu F4 Evrolige u Berlinu savladali madridski Real 95:80. "Ovo je neverovatan osećaj. Gledalo… »
"Ja sam kriv!" Hrvat preuzeo odgovornost za poraz Real Madrida u finalu Evrolige

"Ja sam kriv!" Hrvat preuzeo odgovornost za poraz Real Madrida u finalu Evrolige

Večernje novosti pre 30 dana
Košarkaš Real Madrida Mario Hezonja preuzeo je odgovornost za poraz od Panatinaikosa u finalu fajnal-fora Evrolige. FOTO: Profimedia Real nije uspeo da odbrani titulu u Evroligi, pošto je sinoć u finalu u Berlinu izgubio od Panatinaikosa 80:95. "Ja… »
Izuzetna gledanost Sport Kluba u vreme finala Evrolige

Izuzetna gledanost Sport Kluba u vreme finala Evrolige

Danas pre 30 dana
Atomsko finale Evrolige, u kojem je Panatinaikos, pošto je nadigrao branioca trona Real, osvojio sedmu titulu prvaka Evrope, a prvu posle 13 godina, prikovalo je veliki broj ljubitelja košarke za prvi program televizije Sport Klub, ekskluzivnog nosioca… »
Fantastični rezultati gledanosti F4 Evrolige na Sport Klubu

Fantastični rezultati gledanosti F4 Evrolige na Sport Klubu

Sport klub pre 30 dana
Sport Klub je tokom ekskluzivnog prenosa finala Evrolige sinoć bio ubedljivo najgledanija televizija u SBB mreži sa shareom od 20,15%. Ovaj prestižni sportski događaj privukao je neverovatan broj gledalaca, potvrđujući Sport Klub kao vodeći… »
Hezonja: Stidim se, kriv sam, zbog mene nismo osvojili Evroligu

Hezonja: Stidim se, kriv sam, zbog mene nismo osvojili Evroligu

Sportski žurnal pre 30 dana
Hrvatski reprezentativac preuzeo krivicu za izgubljenu titulu. Košarkaši Panatinaikosa postali su juče novi prvaci Evrope pošto su u finalnom susretu Evrolige u Berlinu pobedili branioce titule Real Madrid 95:80. Za grčku ekipu to je sedma titula… »
Ataman: Impresivno, PAO prošle sezone bio 17. tim, sad prvak

Ataman: Impresivno, PAO prošle sezone bio 17. tim, sad prvak

Sport klub pre 30 dana
Trener Panatinaikosa Ergin Ataman izjavio je da je klub iz Atine zasluženo osvojio titulu u Evroligi, prenosi Basketnjuz. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Panatinaikos je u finalu Evrolige u Berlinu savladao madridski Real sa… »
Hezonja: "Ja sam kriv - je*i ga" VIDEO

Hezonja: "Ja sam kriv - je*i ga" VIDEO

B92 pre 30 dana
Krilni igrač Real Madrida Mario Hezonja istakao je sebe kao glavni razlog poraza od Panatinaikosa u finalu F4 Evrolige. Panatinaikos je nadigrao branioca titule 95:80 u Berlinu za sedmu titulu šampiona Evrope. PAO su do pobede nosili Kostas Slukas sa… »

Vesti dana »