Povezane vesti

"Godinama trpim pretnje, praćenje, uvrede, fizičke napade..." Karleuša uzvratila na Duškove optužbe! Rat supružnika!

"Godinama trpim pretnje, praćenje, uvrede, fizičke napade..." Karleuša uzvratila na Duškove optužbe! Rat supružnika!

Kurir pre 30 dana
Iako je u jednom trenutku delovalo da će se situacija oko prepiske između Duška Tošića i Severine smiriti, ovo ne samo da se nije desilo, već je očigledno probudilo stare duhove između bivšeg fudbalera i njegove i dalje zakonite supruge. Naime… »
"Samo da izdržim sve, da ne osetim mržnju i želju za osvetom"! Jk se oglasila, želi samo jedno: "Moja pobeda"

"Samo da izdržim sve, da ne osetim mržnju i želju za osvetom"! Jk se oglasila, želi samo jedno: "Moja pobeda"

Telegraf pre 30 dana
Nakon javnog "prepucavanja" sa i dalje zakonitim suprugom Duškom Tošićem, Jeleni je samo ovo potrebno. Fudbaler Duško Tošić, juče, 26. maja, prvi put se oglasio na temu razvoda od svoje supruge i pevačice Jelene Karleuše, gde je istakao da već… »
Želim što pre da odvojim decu od loše priče vezane za Duška: Karleušina prepiska s Tošićevim advokatom dospela u…

Želim što pre da odvojim decu od loše priče vezane za Duška: Karleušina prepiska s Tošićevim advokatom dospela u…

Svet & Skandal pre 29 dana
Jelena Karleuša razvod želi zbog dece i to što pre Jelena Karleuša i Duško Tošić pre skoro dve godine obelodanili su da se razvode, međutim, do razvoda još uvek nije došlo. Iako, kako oboje kažu, na svoju ljubavnu priču žele što pre da stave… »
„Godinama trpim pretnje, uvrede i fizičke napade“: Karleuša uzvratila na Duškove optužbe i započela do sada najveći…

„Godinama trpim pretnje, uvrede i fizičke napade“: Karleuša uzvratila na Duškove optužbe i započela do sada najveći…

Nova pre 29 dana
Iako je u jednom trenutku delovalo da će se situacija oko prepiske između Duška Tošića i Severine smiriti, ovo ne samo da se nije desilo, već je očigledno probudilo stare duhove između bivšeg fudbalera i njegove i dalje zakonite supruge Jelene… »
"Godinama trpim pretnje, uvrede i fizičke napade!" Karleuša raspalila o Dušku, otkrila sve o razvodu

"Godinama trpim pretnje, uvrede i fizičke napade!" Karleuša raspalila o Dušku, otkrila sve o razvodu

Mondo pre 29 dana
Jelena Karleuša se oglasila povodom izjave o njoj koju je njen suprug Duško Tošić dao za medije. Jelena Karleuša se oglasila povodom izjave o njoj koju je njen suprug Duško Tošić dao za medije. Prepiska Duška Tošića, bivšeg fudbalera i još… »
Karleuša brutalno o Dušku: "Godinama trpim pretnje, praćenje, prisluškivanje, uvrede, fizičke napade..."

Karleuša brutalno o Dušku: "Godinama trpim pretnje, praćenje, prisluškivanje, uvrede, fizičke napade..."

Telegraf pre 30 dana
Jelena poručila Tošiću da odgovori na predloge sporazumnog razvoda. Pop diva Jelena Karleuša oglasila se nakon objave supruga i fudbalera Duška Tošića koji je reagovao posle teksta u Telegrafu i to prvi put na ovakav način. Naime, Tošić je prvo… »
Tošić se oglasio nakon što su isplivale Karleušine prepiske sa advokatom: Indirektno zapretio Jeleni

Tošić se oglasio nakon što su isplivale Karleušine prepiske sa advokatom: Indirektno zapretio Jeleni

Telegraf pre 30 dana
"Pošto vidim mnogo laži sa druge strane..", započeo je on. Fudbaler Duško Tošić oglasio se nakon teksta u Telegrafu, na svom Instagram nalogu i to prvi put na ovakav način i pomenuo temu razvoda od Jelene Kareluše. Naime, Tošić je prvo objavio… »
"Inicijator razvoda sam ja! Deca su pod stresom!": Jk objavila prepisku sa advokatom i Dušku "zapušila usta"

"Inicijator razvoda sam ja! Deca su pod stresom!": Jk objavila prepisku sa advokatom i Dušku "zapušila usta"

Telegraf pre 30 dana
Dokazala da je ubrzani proces razvoda zahtevala još pre dve godine. Pop diva Jelena Karleuša oglasila se nakon izjave njenog supruga Duška Tošića, o kojoj bruji javnost. Podsetimo, fudbaler je pomenuo razvod, kada je istakao da navodno sporazumno… »

Vesti dana »