Povezane vesti

Belodedić uhapšen: Vozio pod dejstvom alkohola, pa izgubio dozvolu

Belodedić uhapšen: Vozio pod dejstvom alkohola, pa izgubio dozvolu

Nova pre 30 dana
Miodrag Belodedić, čuveni fudbaler Crvene zvezde, uhapšen je u Rumuniji zbog vožnje pod dejstvom alkohola. Sve se desilo prethodnog vikenda nakon revijalne utakmice najbolje generacije Rumunije i tima sveta u Bukureštu. Belodedić je krenuo kući… »
Zvezdina legenda privedena: Osvojio titulu prvaka Evrope 1991. godine, a sada će morati u policiju!

Zvezdina legenda privedena: Osvojio titulu prvaka Evrope 1991. godine, a sada će morati u policiju!

Hot sport pre 30 dana
Ostavio je dubok trag za kratko vreme na Marakani Miodrag Belodedić, legendarni fudbaler Crvene zvezde i osvajač Kupa evropskih šampiona 1991. godine, priveden je nakon incidenta koji se dogodio posle proslave njegovog 60. rođendana u Rumuniji… »
Skandal u Rumuniji Uhapšen legendarni fudbaler Crvene zvezde, osvajač Kupa šampiona - poznat i razlog!

Skandal u Rumuniji Uhapšen legendarni fudbaler Crvene zvezde, osvajač Kupa šampiona - poznat i razlog!

Dnevnik pre 30 dana
Rumunski mediji su preneli da je Miodrag Belodedić, član čuvene generacije Crvene zvezde, koja je osvojila Kup šampiona, uhapšen pod dejstvom alkohola od strane policije. - Zaustavili su me kada sam izašao iz restorana, sa zabave. Otišao sam oko… »
Skandal u Rumuniji: Priveden legendarni fudbaler Crvene zvezde

Skandal u Rumuniji: Priveden legendarni fudbaler Crvene zvezde

Večernje novosti pre 30 dana
Nekadašnji fudbaler Steaue i Crvene zvezde Miodrag Belodedić priveden je nedavno u Bukureštu, nakon što ga je policija uhvatila za volanom u alkoholisanom stanju. Foto: N.Skenderija Rumunski mediji su preneli da je Belodedić uhvaćen pod dejstvom… »
Legendu zvezde jurila policija pod rotacijom! Radio alko-test posle rođendana, oduzeli mu vozačku

Legendu zvezde jurila policija pod rotacijom! Radio alko-test posle rođendana, oduzeli mu vozačku

Mondo pre 30 dana
Miodrag Belodedić u centru pažnje zbog saobraćajnog prekršaja u Rumuniji. Miodrag Belodedić u centru pažnje zbog saobraćajnog prekršaja u Rumuniji. Legendarni fudbaler Crvene zvezde Miodrag Belodedić, koji je podigao pehar Kupa evropskih… »
Bivšeg fudbalera Zvezde policija jurila sa rotacijom: "Odveden sam u stanicu, držali su me dva sata"

Bivšeg fudbalera Zvezde policija jurila sa rotacijom: "Odveden sam u stanicu, držali su me dva sata"

Telegraf pre 30 dana
Popio je samo dva pića, ali... Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Miodrag Belodedić, šampion Evrope sa crveno-belima iz 1991. godine, izazvao je manji incident u Rumuniji posle kog je ostao bez vozačke dozvole! Naime, tamošnji mediji prenose da je… »

Vesti dana »