Povezane vesti

Nestorović uputio žestoke kritike: Vučić prokrčio put "Kosovu" u NATO alijansu

Nestorović uputio žestoke kritike: Vučić prokrčio put "Kosovu" u NATO alijansu

Pravda pre 29 dana
Predsednik pokreta "Mi-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "prokrčio Kosovu put u NATO". Nestorović je agenciji Beta kazao da je članstvo Kosova u Parlamentarnoj skupštini NATO posledica prihvatanja… »
Nestorović „udario“ na Vučića: Prokrčio je put Kosova u NATO

Nestorović „udario“ na Vučića: Prokrčio je put Kosova u NATO

Nova pre 30 dana
Predsednik pokreta "Mi-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokrčio Kosovu put u NATO. Nestorović je agenciji Beta kazao da je članstvo Kosova u Parlamentarnoj skupštini NATO posledica… »
Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO

Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO

Nedeljnik pre 30 dana
(Beta) – Predsednik pokreta „Mi-snaga naroda“ Branimir Nestorović izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokrčio Kosovu put u NATO. Nestorović je rekao da je članstvo Kosova u Parlamentarnoj skupštini NATO posledica… »
Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO

Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO

Danas pre 30 dana
Predsednik pokreta „Mi-snaga naroda“ Branimir Nestorović izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokrčio Kosovu put u NATO. Nestorović je agenciji Beta kazao da je članstvo Kosova u Parlamentarnoj skupštini NATO posledica… »
Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO, Prištini je sve dao

Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO, Prištini je sve dao

Radio 021 pre 30 dana
Predsednik pokreta "Mi-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokrčio Kosovu put u NATO. Nestorović je agenciji Beta kazao da je članstvo Kosova u Parlamentarnoj skupštini NATO posledica prihvatanja… »
Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO

Nestorović: Vučić je prokrčio Kosovu put u NATO

Novi magazin pre 30 dana
Predsednik pokreta "Mi-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokrčio Kosovu put u NATO. Nestorović je agenciji Beta kazao da je članstvo Kosova u Parlamentarnoj skupštini NATO posledica… »

Vesti dana »