Povezane vesti

Uspešan dan za Srbe na Rolan Garosu: Lajović nas obradovao posle drame, Kecmanović se osvetio Brazilcu – Medvedev izbacio…

Uspešan dan za Srbe na Rolan Garosu: Lajović nas obradovao posle drame, Kecmanović se osvetio Brazilcu – Medvedev izbacio…

Nova pre 30 dana
Drugi dan na Rolan Garosu bio je izuzetno zanimljiv, a dešavanja možete ispratiti u našem uživo blogu, gde će vam naš izveštač Miodrag Dimitrijević iz dana u dan donositi najnovije informacije iz Pariza. Dušan Lajović pobedio je Romana… »
Cicipas prebrodio težak ispit na startu RG

Cicipas prebrodio težak ispit na startu RG

B92 pre 29 dana
Grčki teniser Stefanos CIcipas ubedljivim trijumfom rezultatom 3:0 nadigrao je Martona Fučoviča na startu Rolan Garosa. Deveti nosilac je posao završio za dva sata i 22 minuta tenisa i to po setovima: 7:6, 6:4, 6:1. Najviše problema Cicipas je imao u… »
Kad može Cicipas može i Siner: Nova ljubav na Turu

Kad može Cicipas može i Siner: Nova ljubav na Turu

Sport klub pre 29 dana
Osvajač Australijan Opena Janik Siner potvrdio je da je u vezi sa 25. igračicom sveta, ruskom teniserkom Anom Kalinskajom. “Znate, ne volim mnogo da pričam o svom privatnom životu. Da, sa Anom sam, ali sve držimo u tajnosti. Neću više ništa… »
"Endi je veliki šampion": Vavrinka podsetio na stare dane u velikom derbiju, a onda je šaputao sa Marejem (video)

"Endi je veliki šampion": Vavrinka podsetio na stare dane u velikom derbiju, a onda je šaputao sa Marejem (video)

Večernje novosti pre 29 dana
Švajcarski teniser, Stan Vavrinka je u prvom kolu Rolan Garosa igrao kao u starim danima. Pobedio je po treći put uzastopno u Parizu Endija Marija rezultatom 3:0 po setovima 6:4, 6:4, 6:2. Foto: Profimedia Po završetku susreta, sve je zanimalo šta je… »
"Želim da se vratim gde sam bio, Đoković me Ne zanima": Siner zadovoljan startom na Rolan Garosu

"Želim da se vratim gde sam bio, Đoković me Ne zanima": Siner zadovoljan startom na Rolan Garosu

Večernje novosti pre 30 dana
Italijanski teniser Janik Siner je slavio ubedljivu pobedu protiv Amerikanca Kristofera Jubenksa u prvom kolu turnira u Parizu sa 3:0, po setovima 6:3, 6:3, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Janik Siner ima zaista velike šanse da preuzme vrh ATP liste, a to će mu… »
„Znam scenario kako da preteknem Novaka, ali“: Siner odmah progovorio o prvom mestu na planeti

„Znam scenario kako da preteknem Novaka, ali“: Siner odmah progovorio o prvom mestu na planeti

Nova pre 30 dana
Italijanski teniser Janik Siner imao je mnogo razloga da bude zadovoljan posle meča prvog kola na Rolan Garosu. Siner je u prethodnom periodu zabrinuo svoje navijače jer je kuburio s povredom kuka, ali se oporavio dovoljno da zaigra u Parizu i pobedi… »
Siner: Ne razmišljam o Đokoviću i prvom mestu

Siner: Ne razmišljam o Đokoviću i prvom mestu

B92 pre 30 dana
Italijanski teniser Janik Siner kaže da nije opterećen prvim mestom i napadom na Novak Đokovića. Siner ima zaista lepe šanse da preuzme vrh ATP liste, a to će mu garantovati finale na Rolan Garosu, doduše, i još neki scenariji. Ispadanje Novaka… »
Siner potvrdio da je u vezi sa Anom, pa spomenuo Novaka! Prvo mesto? Znam već sve moguće scenarije

Siner potvrdio da je u vezi sa Anom, pa spomenuo Novaka! Prvo mesto? Znam već sve moguće scenarije

Mondo pre 30 dana
Janik Siner potvdio je da je u vezi sa Anom Kalinskajom, pa je potom pričao o Novaku Đokoviću i prvom mestu na rang-listi. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Janik Siner potvdio je da je u vezi sa Anom Kalinskajom, pa je potom… »
Vavrinka: Šta sam šapnuo Endiju? Velika tajna! VIDEO

Vavrinka: Šta sam šapnuo Endiju? Velika tajna! VIDEO

B92 pre 30 dana
Stan Vavrinka je u prvom kolu Rolan Garosa podsetio na stare dane. Pobedio je po treći put uzastopno u Parizu Endija Marija, Mari je dobio samo taj duel 2016. u polufinalu. Po završetku susreta, Vavrinku su pitali šta je to šapnuo Mariju kada su se na… »
"Znam scenario": Siner dobio pitanje o Đokoviću na konferenciji za medije, pa otkrio da mu je to san

"Znam scenario": Siner dobio pitanje o Đokoviću na konferenciji za medije, pa otkrio da mu je to san

Telegraf pre 30 dana
Ostao je Italijan pomalo zagonetan povodom toga šta misli o ovoj temi. Italijanski teniser, Janik Siner savladao je danas Kristofera Jubenksa u tri seta i tako se bez problema plasirao u drugo kolo Rolan Garosa - 6:3, 6:3, 6:4. On je na konferenciji za… »
Siner ubedljiv na startu Rolan Garosa, evo šta Đoković sada mora da uradi kako bi ostao 1. na ATP listi

Siner ubedljiv na startu Rolan Garosa, evo šta Đoković sada mora da uradi kako bi ostao 1. na ATP listi

Telegraf pre 30 dana
Sinerov naredni rival biće Gaske. Italijanski tensier Janik Siner pobedom nad Kristoferom Eubanksom otvorio je ovogodišnji Rolan Garos i plasirao se u drugo kolo - 6:3, 6:3, 6:4! To praktično znači da će Novaku Đokoviću biti potrebno da dođe… »
Međedović protiv Italijana na startu Rolan Garosa

Međedović protiv Italijana na startu Rolan Garosa

Radio sto plus pre 30 dana
Koboli (22) je 53. na ATP listi i to mu je najbolji plasman u karijeri, a prošle nedelje je igrao polufinale ATP turnira u Ženevi u kojem je poražen od sedmog tenisera sveta Kaspera Ruda iz Norveške sa 2:1 u setovima (1:6, 6:1, 7:6(4)). Međedović… »
Mari posle poraza: Ne stidim se rezultata u Parizu

Mari posle poraza: Ne stidim se rezultata u Parizu

B92 pre 30 dana
Endi Mari je završio misiju na Rolan Garosu već u prvom kolu. U duelu veterana, poražen je od 39-godišnjeg Szana Vavrinke, 6:4, 6:4, 6:2. Bio je to verovatno poslednji Endijev meč na terenima u Parizu, gde je 2016. igrao u finalu, a još četiri puta… »

Vesti dana »