Povezane vesti

"Mogu i pare da vam ostavim, ali ja sam do kraj života ovde!" Stručnjaci o jednom od čestih razloga prodaje neuseljivih…

"Mogu i pare da vam ostavim, ali ja sam do kraj života ovde!" Stručnjaci o jednom od čestih razloga prodaje neuseljivih…

Kurir 27.05.2024
U današnjoj emisiji “NI 5 NI 6” na Kurir televiziji, autorka i voditeljka Jovana Grgurević bavila se sa svojim gostima temom ekspanzije prodaje neuseljivihh stanova, kao i garantovanih penzija u Srbiji. Zbog čega ljudi sve češće prodaju… »
Penzioneri u Srbiji sve bliži garantovanoj penziji!

Penzioneri u Srbiji sve bliži garantovanoj penziji!

Mondo 27.05.2024
Šta je garantovana penzija, koliko može da iznosi i ko ima pravo na nju? Šta je garantovana penzija, koliko može da iznosi i ko ima pravo na nju? Autorka i voditeljka Jovana Grgurević, u današnjoj emisiji “NI 5 NI 6” na Kurir televiziji, baviće… »
Penzioneri u Srbiji sve bliži garantovanoj penziji!Šta je garantovana penzija, koliko može da iznosi i ko ima pravo na nju?

Penzioneri u Srbiji sve bliži garantovanoj penziji!Šta je garantovana penzija, koliko može da iznosi i ko ima pravo na nju?

Kurir 27.05.2024
Autorka i voditeljka Jovana Grgurević, u današnjoj emisiji “NI 5 NI 6” na Kurir televiziji, baviće se temom garantovanih penzija u Srbiji. Kroz razgovor sa svojim gostima- Snežanom Šantić iz Udruženja penzionera Stari grad, Milanom Grujićem… »

Vesti dana »