Povezane vesti

(Foto) Lepa Lukić otišla kod bokija 13 u Skoplje: Pevačica u društvu šoumena, on joj se javno obratio: "Pružila mi je…

(Foto) Lepa Lukić otišla kod bokija 13 u Skoplje: Pevačica u društvu šoumena, on joj se javno obratio: "Pružila mi je…

Blic pre 29 dana
Šoumen Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, nedavno je izašao iz zatvora, a na mrežama je i te kako aktivan. Boki 13 je tokom jučerašnjeg dana objavio fotografiju sa Harisom Džinovićem, a sada se našao u društvu pevačice Lepe Lukić sa kojom… »
"Dosledno mi je pružala podršku i ljubav dok sam bio u zatvoru i bolnici" Pevačica stigla u Skoplje, Boki 13 joj uputio ove…

"Dosledno mi je pružala podršku i ljubav dok sam bio u zatvoru i bolnici" Pevačica stigla u Skoplje, Boki 13 joj uputio ove…

Kurir pre 29 dana
Makedonski šoumen Boki 13 ponovo je u žiži javnosti, nakon što je izašao iz zatvora, a svakodnevno svoje pratioce na Instagramu obaveštava o svom životu. Danas je na njegovom profilu osvanula fotografija sa kraljicom narodne muzike Lepom Lukić sa… »
Haris džinović izašao na večeru sa ovom kontroverznom zvezdom! Evo šta se krije iza toga: Osmeh nisu skidali sa lica…

Haris džinović izašao na večeru sa ovom kontroverznom zvezdom! Evo šta se krije iza toga: Osmeh nisu skidali sa lica…

Kurir pre 29 dana
Na društvenoj mreži Instagram osvanula je fotografija bosanske muzičke zvezde, Harisa Džinovića u društvu makedonskog pevača Bojana Jovanovskog, koji je mnogima poznatiji kao Boki 13. Njih dvojica su uživali u večeri i dobrom razgovoru, a Boki je… »
Slika dana: - Haris džinovic nasmejan Na večeri sa Bokijem 13 uživa: "Posle pauze od 10 godina, ponovo se družimo"

Slika dana: - Haris džinovic nasmejan Na večeri sa Bokijem 13 uživa: "Posle pauze od 10 godina, ponovo se družimo"

Blic pre 30 dana
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina… »

Vesti dana »