Povezane vesti

"Konaković pozvao na moje ubistvo" Vučić: Plašim se da ćemo se suočiti sa teškom situacijom u svetu, sve se odlučuje do…

"Konaković pozvao na moje ubistvo" Vučić: Plašim se da ćemo se suočiti sa teškom situacijom u svetu, sve se odlučuje do…

Kurir 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost emisije "Ćirilica" i govorio o svim aktuelnim temama - glasanju o rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj Skupštini UN, zastavi ogrnutoj na toj sednici, rečima ministra BiH Elmedina Konakovića, grupama za… »
Aleksandar Vučić: 550 hiljada zaposlenih više nego pre 12 godina, u utorak kamen temeljac za fabriku u Čačku

Aleksandar Vučić: 550 hiljada zaposlenih više nego pre 12 godina, u utorak kamen temeljac za fabriku u Čačku

Dnevnik 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost emisije "Ćirilica", gde je govorio o aktuelnim temama - o glasanju o rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj Skupštini UN, zastavi ogrnutoj na toj sednici, rečima ministra BiH Elmedina Konakovića… »
"Ona ima sukob sa zemljom iz koje vuče korene!" Jelena Karleuša iskreno o Severini: "Žene koje prodaju veru.."

"Ona ima sukob sa zemljom iz koje vuče korene!" Jelena Karleuša iskreno o Severini: "Žene koje prodaju veru.."

Telegraf 27.05.2024
Pomenula i pretnje iz Crne Gore. Uz predsednika Srbije, gosti emisije Milomira Marića su i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, predsednik Demokratske narodne partije u Crnoj Gori Milan Knežević i pevačica Jelena Karleuša. Ona je ispričala… »
Vučić o glasanju o rezoluciji o Srebrenici: "Pokušaće da idu na reviziju tužbe protiv Republike Srbije"

Vučić o glasanju o rezoluciji o Srebrenici: "Pokušaće da idu na reviziju tužbe protiv Republike Srbije"

Mondo 27.05.2024
Aleksandar Vučić jedan je od gostiju u večerašnjoj emisiji "Ćirlica" na Happy TV. Aleksandar Vučić jedan je od gostiju u večerašnjoj emisiji "Ćirlica" na Happy TV. Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, gostujući u večerašnjoj emisiji… »
"Bedno je da mislite da sa 500.000 možete da kupite glas" Vučić o pričama da je Srbija plaćala glasove u UN: To nije…

"Bedno je da mislite da sa 500.000 možete da kupite glas" Vučić o pričama da je Srbija plaćala glasove u UN: To nije…

Kurir 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se o pričama da je Srbija glasove u UN plaćala po 500.000 evra. - Na evropskom putu nam je obaveza da povećavamo podršku stranim zemljama. Bedno je da mislite da sa 500.000 možete da kupite glas. Nije, ali… »
Vučić o zastavi Srbije na Generalnoj skupštini UN: To je bila moja ideja, uvek ću je nositi

Vučić o zastavi Srbije na Generalnoj skupštini UN: To je bila moja ideja, uvek ću je nositi

B92 27.05.2024
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, govorio je o zastavi Srbije koju je nosio na Sednici generalne skupštine tokom glasanja o sramnoj rezoluciji o genocidu u Srebrenici. "To sam uradio namerno. Stavili smo preklopljenu zastavu kod Marka. Oni su na sve… »

Vesti dana »