Povezane vesti

Vučić: Srbija je od početka znala šta je plan Sarajeva, tamo ne mogu ni da kažu da su Srbi stradali u Kazanima

Vučić: Srbija je od početka znala šta je plan Sarajeva, tamo ne mogu ni da kažu da su Srbi stradali u Kazanima

Telegraf 27.05.2024
"Srbija je od početka znala šta je plan Sarajeva, tamo ne mogu ni da kažu da su Srbi stradali u Kazanima", rekao je Vučić na Hepiju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u emisiji "Ćirilica" TV Hepi. "Glavni junak je bila naša zemlja… »
Vučić poziv šefa diplomatije BiH da poseti Potočare nazvao 'pozivom na ubistvo'

Vučić poziv šefa diplomatije BiH da poseti Potočare nazvao 'pozivom na ubistvo'

Slobodna Evropa 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić optužio je ministra spoljnih poslova Bosne i Hercegovine (BiH) Elmedina Konakovića da je "de fakto pozvao na njegovo ubistvo" zato što ga je pozvao da poseti Memorijalni centar Srebrenica - Potočari. Vučić je 27… »
Vučić: "Plašim se da svet ide u najgorem pravcu. Sve će biti jasno do 5. novembra"

Vučić: "Plašim se da svet ide u najgorem pravcu. Sve će biti jasno do 5. novembra"

B92 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti nakon izglasane Rezolucije o Srebrenici. On je govorio o borbi Srbije u UN, ali i o drugim aktuelnim temama. "Glavni junak je bila naša zemlja koja je uspela da se suprotstavi pritiscima i da… »
Konakovićev poziv u Njujork i Potočare, Vučić shvatio kao poziv „na svoje ubistvo“

Konakovićev poziv u Njujork i Potočare, Vučić shvatio kao poziv „na svoje ubistvo“

N1 Info 27.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su u BiH toliko nervozni zbog rezultata glasanja na GS UN o rezoluciji o Srebrenici, da je ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković de fakto pozvao na njegovo ubistvo. „Toliko su nervozni zbog… »
Vučić: Konaković de fakto pozvao na moje ubistvo, u BiH nervozni zbog rezultata

Vučić: Konaković de fakto pozvao na moje ubistvo, u BiH nervozni zbog rezultata

RTV 27.05.2024
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su u BiH toliko nervozni zbog rezultata glasanja na GS UN o rezoluciji o Srebrenici, da je ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković danas de fakto pozvao na njegovo ubistvo. "Toliko su nervozni… »
Vučić poziv ministra BiH shvatio kao "de fakto" poziv na ubistvo: Toliko su nervozni

Vučić poziv ministra BiH shvatio kao "de fakto" poziv na ubistvo: Toliko su nervozni

Radio 021 27.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su u Bosni i Hercegovini nervozni zbog rezultata glasanja na Generalne skupštine Ujedinjenih nacija o rezoluciji o Srebrenici. Toliko su nervozni, ističe Vučić, da je ministar spoljnih poslova BiH Elmedin… »
Vučić: Konaković de facto pozvao na moje ubistvo, u BiH nervozni zbog rezultata glasanja u UN

Vučić: Konaković de facto pozvao na moje ubistvo, u BiH nervozni zbog rezultata glasanja u UN

Euronews 27.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su u BiH toliko nervozni zbog rezultata glasanja u Generalnoj skupštini UN o rezoluciji o Srebrenici, da je ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković danas de facto pozvao na njegovo ubistvo. "Toliko su… »
"Konaković je defakto pozvao na moje ubistvo" Vučić o intervjuu Elmedina: Srbija je od početka znala šta je plan Sarajeva

"Konaković je defakto pozvao na moje ubistvo" Vučić o intervjuu Elmedina: Srbija je od početka znala šta je plan Sarajeva

Kurir 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom gostovanja na TV Hepi u emisiji "Ćirilica" govorio je o intervjuu ministra spoljnih poslova BiH, Elmedina Konakovića. - Pročitao sam, ja nisam mogao to da gledam - rekao je odgovarajući na pitanje o intervjuu… »
Đurić: "Konaković se javno ruga i poigrava osećanjima građana Srbije"

Đurić: "Konaković se javno ruga i poigrava osećanjima građana Srbije"

B92 27.05.2024
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić rekao je danas da je izjava ministra spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedina Konakovića "javno izrugivanje i poigravanje nacionalnim osećanjima". "Sa nelagodom sam primio javno izrugivanje i… »
Vučić: U Sarajevu će pokušati da idu na reviziju tužbe protiv Srbije, ali ne mislim da je to pametno

Vučić: U Sarajevu će pokušati da idu na reviziju tužbe protiv Srbije, ali ne mislim da je to pametno

RTS 27.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je da će u Sarajevu pokušati da idu na reviziju tužbe protiv Srbije, ali da to nije pametno. Ističe da su u BiH toliko nervozni zbog rezultata glasanja na Generalnoj skupštini UN o rezoluciji o Srebrenici da je… »
Vučić: "Hvala na pozivu da budem ubijen. Ako se na to odazovem, znajte da je za moje ubistvo kriv Konaković"

Vučić: "Hvala na pozivu da budem ubijen. Ako se na to odazovem, znajte da je za moje ubistvo kriv Konaković"

B92 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je u emisiji "Ćirilica" na TV Hepi gde govori o aktuelnim temama. "Pročitao sam, ja nisam mogao to da gledam," rekao je odgovarajući na pitanje o intervjuu ministra spoljnih poslova BiH, Elmedina Konakovića… »

Vesti dana »