Povezane vesti

Vučić: Mnoge je zabolela zastava Srbije – od sada ću je uvek nositi sa sobom

Vučić: Mnoge je zabolela zastava Srbije – od sada ću je uvek nositi sa sobom

Politika 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je primetio da su mnogi opsednuti zastavom kojom se ogrnuo u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija i poručio da je to namerno uradio, te da će srpsku trobojku od sada uvek nositi sa sobom. Srbija je… »
Vučić: Mnoge je zabolela zastava Srbije - od sad ću je uvek nositi sa sobom

Vučić: Mnoge je zabolela zastava Srbije - od sad ću je uvek nositi sa sobom

Sputnik 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je primetio da su mnogi opsednuti i da ih je zabolela zastava kojom se ogrnuo u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija i poručio da je to namerno uradio, te da će srpsku trobojku od sada uvek nositi… »
Vučić o srpskoj trobojci koju je ogrnuo u UN: Zastava je bila moja ideja, svuda ću da je nosim - Nisam mašina, prorade…

Vučić o srpskoj trobojci koju je ogrnuo u UN: Zastava je bila moja ideja, svuda ću da je nosim - Nisam mašina, prorade…

Kurir 27.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja na TV Hepi u emisiji "Ćirilica" komentarisao unošenje srpske zastave u Generalnu skupštinu Ujedinjenih nacija. - Ljudi su tražili poštovanje za svoju zemlju. Video sam danas da su opsednuti… »
Vučić o detaljima iz skupštine UN! Zastava je bila moja ideja, uvek ću je nositi!

Vučić o detaljima iz skupštine UN! Zastava je bila moja ideja, uvek ću je nositi!

Mondo 27.05.2024
Aleksandar Vučić je gostujući u "Ćirilici" otkrio detalje iz skupštine UN. Aleksandar Vučić je gostujući u "Ćirilici" otkrio detalje iz skupštine UN. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja na TV Hepi u emisiji "Ćirilica"… »

Vesti dana »