Povezane vesti

Obradović o šikaniranju: Sudijama se obraćam na vi, oni meni na ti...

Obradović o šikaniranju: Sudijama se obraćam na vi, oni meni na ti...

Sportski žurnal 27.05.2024
Mega posle preokreta pobedila Partizan i izborila majstoricu. Posle poraza od Mege Željko Obradović je bio kratak i jasan: - Čestitam ekipi Mege na pobedi. Probaćemo da se pripremimo za majstoricu. Kako nije bilo dodatnih pitanja najtrofejniji trener… »
"U ovim godinama da doživim da mi neko kaže sedi dole": Željko Obradović udario na sudije posle poraza od Mege

"U ovim godinama da doživim da mi neko kaže sedi dole": Željko Obradović udario na sudije posle poraza od Mege

Telegraf 27.05.2024
Bilo je burno na konferenciji. Košarkaši Partizana poraženi su od Mege u drugom meču polufinala Superlige rezutlatom 92:88, pa je serija produžena za još jedan meč koji će nam i otkriti ime drugog finaliste. Domaćin je nakon velikog preokreta… »
Nismo imali dovoljno energije: Obradović nakon meča Mege i Partizana ''zagrmeo'' na sudije

Nismo imali dovoljno energije: Obradović nakon meča Mege i Partizana ''zagrmeo'' na sudije

Večernje novosti 27.05.2024
Košarkaši Partizana izgubili su drugu utakmicu polufinalne serije KLS sa 92:88, a Željko Obradović obratio se nakon meča. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Domaćin je nakon velikog preokreta došao do pobede, a posle meča se medijima… »
Obradović: "Ovakvo šikaniranje od sudija nisam doživeo! Ja na 'vi', oni na 'ti'..."

Obradović: "Ovakvo šikaniranje od sudija nisam doživeo! Ja na 'vi', oni na 'ti'..."

Sportske.net 27.05.2024
Košarkaši Mege izjednačili su na 1:1 u pobedama protiv Partizana u polufinalnoj seriji Superlige Srbije, pošto su večeras na svom terenu slavili sa 92:88 (18:28, 23:19, 26:15, 25:26). Trener Partizana Željko Obradović održao je prilično burnu… »
Željko Obradović zagrmeo posle Mege: „u ovim godinama da doživim da mi neko kaže sedi dole“

Željko Obradović zagrmeo posle Mege: „u ovim godinama da doživim da mi neko kaže sedi dole“

Hot sport 27.05.2024
Željko Obradović dao je svoj komentar posle utakmice sa Megom Košarkaši Partizana poraženi su od Mege u drugom meču polufinala Superlige rezutlatom 92:88, pa je serija produžena za još jedan meč koji će nam i otkriti ime drugog finaliste… »
Obradović pobesneo posle Mege: Nikad nisam doživeo ovakvo šikaniranje od sudija!

Obradović pobesneo posle Mege: Nikad nisam doživeo ovakvo šikaniranje od sudija!

Kurir 27.05.2024
Košarkaši Mege i Partizana igraće majstoricu u borbi za finale domaće Superlige. Mega je u Trening centru "Dejan Milojević" savladala crno-bele rezultatom 92:88 (18:28, 23:19, 26:15, 25:26) i tako izjednačila u seriji na 1:1. Trener Partizana… »
"Ovakvo šikaniranje sudija nikad nisam doživeo!" Željko Obradović: Ja njemu Vi, on meni sedi dole!

"Ovakvo šikaniranje sudija nikad nisam doživeo!" Željko Obradović: Ja njemu Vi, on meni sedi dole!

Mondo 27.05.2024
Željko Obradović je bio jako ljut na sudije posle meča sa Megom u polufinalu Superlige. Željko Obradović je bio jako ljut na sudije posle meča sa Megom u polufinalu Superlige. Željko Obradović je bio vrlo nezadovoljan suđenjem na meču Partizana… »
Obradović: On će meni da sednem dole - ovakvo šikaniranje nikada nisam doživeo!

Obradović: On će meni da sednem dole - ovakvo šikaniranje nikada nisam doživeo!

B92 27.05.2024
Ništa u košarci nije nemoguće, ali je baš prava retkost da Željko Obradović dobije tehničku grešku zbog protesta kod sudija. Ali upravo se to dogodilo ove večeri u drugoj utakmici polufinalne serije Košarkaške Superlige Srbije između Mege i… »

Vesti dana »