Povezane vesti

Kako je Vučić poziv ministra BiH da se zajedno poklone svim žrtvama protumačio kao pretnju ubistvom?

Kako je Vučić poziv ministra BiH da se zajedno poklone svim žrtvama protumačio kao pretnju ubistvom?

Radio 021 28.05.2024
Poziv na zajedničko odavanje počasti žrtvama ili poziv na ubistvo? Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na sebi svojstven način razumeo je poziv koji mu je uputio ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković. Tako je došlo do najnovije afere o… »
Razumna izjava, nerazumno tumačenje: Kako je Vučić poziv ministra iz BiH protumačio kao pretnju

Razumna izjava, nerazumno tumačenje: Kako je Vučić poziv ministra iz BiH protumačio kao pretnju

N1 Info 28.05.2024
Poziv na zajedničko odavanje počasti žrtvama ili poziv na ubistvo? Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na sebi svojstven način razumeo je poziv koji mu je uputio ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković. Tako je došlo do najnovije afere o… »
Vučić: Konaković de fakto pozvao na moje ubistvo

Vučić: Konaković de fakto pozvao na moje ubistvo

Politika 28.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su u BiH toliko nervozni zbog rezultata glasanja na GS UN o rezoluciji o Srebrenici, da je ministar spoljnih poslova BiH Elmedin Konaković de fakto pozvao na njegovo ubistvo. "Toliko su nervozni zbog… »
Verovao sam da će Bugarska biti uzdržana

Verovao sam da će Bugarska biti uzdržana

Politika 28.05.2024
Govoreći o nedavnoj sednici Generalne skupštine UN, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je „glavni junak bila naša zemlja koja je uspela da se suprostavi pritiscima i koja je uspela da napravi, ne samo respektabilan rezultat već u tim… »
Okršaj dvojice zvaničnika: Vučić kaže da Konaković poziva na njegovo ubistvo, stigao odgovor iz Sarajeva

Okršaj dvojice zvaničnika: Vučić kaže da Konaković poziva na njegovo ubistvo, stigao odgovor iz Sarajeva

Danas 28.05.2024
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, reagovao je na izjave šefa diplomatije BiH Elmedina Konakovića koji ga je pozvao u Njujork i Potočare. Komentarišući Konakovićev poziv, srpski predsednik je to protumačio kao poziv na atentat. – Pročitao… »
„Hvala im na tom pozivu da budem ubijen“: Konakovićev poziv u Njujork i Potočare, Vučić shvatio kao poziv „na svoje…

„Hvala im na tom pozivu da budem ubijen“: Konakovićev poziv u Njujork i Potočare, Vučić shvatio kao poziv „na svoje…

Danas 28.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je Srbija uspela da se suprotstavi pritiscima i da je napravila gotovo nemoguć rezultat u Ujedinjenim nacijama. On je u emisiji „Ćirilica“ na televiziji Hepi rekao da plan Rezolucije o… »
Vučić: "Suočićemo se s najtežom situacijom, možda bude gore nego u Drugom svetskom ratu" (foto)

Vučić: "Suočićemo se s najtežom situacijom, možda bude gore nego u Drugom svetskom ratu" (foto)

Blic 28.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras gostuje u emisiji "Ćirilica" na televiziji "Hepi". Vučić je najpre govorio o usvajanju Rezolucije o Srebrenici. - Glavni junak je bila naša zemlja, koja je uspela da napravi respektabilan rezultat… »

Vesti dana »