Povezane vesti
RAT U UKRAJINI Zelenski u Briselu: Potpisan sporazum sa Belgijom - Ukrajina dobija 30 borbenih aviona F-16
Euronews 28.05.2024
Rat u Ukrajini traje 824 dana. Ministri spoljnih poslova EU pozvali su Mađarsku da prestane da blokira vojnu pomoći za Ukrajinu u iznosu od 6,5 milijardi evra. Evropska unija uspostavila je novi režim sankcija, kojim će biti uvedene restriktivne mere za… »
Šefovi diplomatija zemalja članica EU pozvali Mađarsku da prestane da blokira pomoć Ukrajinu
Telegraf 28.05.2024
Čak i pre početka današnjeg sastanka 27 ministara spoljnih poslova EU, šef diplomatije Litvanije Gabrijelius Landsbergis optužio je Mađarsku za sistematsko blokiranje spoljnopolitičkih pozicija Unije. Ministri spoljnih poslova Evropske unije pozvali su… »
Ministri EU pozvali Mađarsku da prestane da blokira pomoć za Ukrajinu
Blic 28.05.2024
Ministri spoljnih poslova EU pozvali su danas Mađarsku da prestane da blokira upućivanje vojne pomoći za Ukrajinu u iznosu od milijardi evra. Ministri su na današnjem sastanku pozvali šefa mađarske diplomatije Petera Sijarta da Budimpešta ne blokira… »
Nove mere za Moskvu: EU uspostavila novi režim sankcija za Rusiju
Blic 27.05.2024
Evropska unija uspostavila je danas novi režim sankcija, kojim će biti uvedene restriktivne mere za sve one koji su u Rusiji odgovorni za ozbiljna kršenja ljudskih prava, kao i za ugrožavanje demokratije i vladavine zakona. Kako je objavljeno na sajtu… »
Vesti dana »

Demonstranti zapalili prostorije SNS-a u Valjevu i demolirali ulaz u Gradsku upravu, incidenti u više gradova
RTV pre 3 minutajoš 26 povezanih

Tramp šokirao svet: Najavio sastanak sa Putinom i Zelenskim – zna se i datum!
Alo pre 1 satjoš 103 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 4 satijoš 24 povezane