Povezane vesti

Burno u studiju RTS: Manojlović pokazivao slike Vučića sa Klintonom i Blerom, Mali vadio papire

Burno u studiju RTS: Manojlović pokazivao slike Vučića sa Klintonom i Blerom, Mali vadio papire

N1 Info pre 30 dana
U emisiji "Takovska 10" na RTS-u došlo je do svađe između Siniše Malog iz Srpske napredne stranke i Sava Manojlovića iz "Kreni-promeni" zbog slika predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa Bilom Klintonom i Tonijem Blerom. Već na samom početku Savo… »
Takovska 10: Šta stranke nude građanima na beogradskim izborima

Takovska 10: Šta stranke nude građanima na beogradskim izborima

RTS pre 30 dana
Uoči izbora 2. juna, Siniša Mali, ispred liste “Aleksandar Vučić - Beograd sutra”, Savo Manojlović, ispred liste “I ja sam Beograd - Kreni – promeni”, Dobrica Veselinović, ispred liste “Biramo Beograd” i Borislav Antonijević, ispred… »
Ključni problemi Beograda (4): Korupcija

Ključni problemi Beograda (4): Korupcija

Insajder pre 30 dana
U poslednje vreme, a obično tako i biva pred izbore, korupcija je tema koja je sve više u fokusu javnosti. Deo opozicije tvrdi da je Beograd "centar Evrope za pranje novca" te da korupcija "pojede 640 miliona evra godišnje dok neka istraživanja… »
Kladionice izbacile kvote pred beogradske izbore: Vladajuća koalicija ima duplo veći rejting od opozicije, Nestorović…

Kladionice izbacile kvote pred beogradske izbore: Vladajuća koalicija ima duplo veći rejting od opozicije, Nestorović…

Blic pre 30 dana
Ako je verovati domaćim kladionicama, koje su juče konačno izbacile kvote za predstojeće beogradske izbore, koalicija okupljena oko Srpske napredne stranke može da računa na ubedljivu pobedu i podršku više od polovine glasača, a to bi značilo i… »
Manojlović: Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Manojlović: Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Danas pre 30 dana
Nosilac liste „I ja sam Beograd – Kreni-Promeni“ Savo Manojlović pozvao je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, čije je ime u nazivu svih liista Srpske napredne stranke (SNS), da danas učestvuje s kandidatima opozicije za gradonalečnika… »
Manojlović: Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Manojlović: Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

N1 Info pre 30 dana
Nosilac liste "I ja sam Beograd - Kreni-Promeni" Savo Manojlović pozvao je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, čije je ime u nazivu svih liista Srpske napredne stranke (SNS), da danas učestvuje s kandidatima opozicije za gradonalečnika Beograda u… »
Manojlović (Kreni Promeni): Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Manojlović (Kreni Promeni): Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Beta pre 30 dana
Nosilac liste "I ja sam Beograd - Kreni-Promeni" Savo Manojlović pozvao je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, čije je ime u nazivu svih liista Srpske napredne stranke (SNS), da danas učestvuje s kandidatima opozicije za gradonalečnika Beograda u… »
Deo opozicije večeras u debati na RTS-u: Manojlović pozvao Vučića da dođe, kad već Šapiću brani

Deo opozicije večeras u debati na RTS-u: Manojlović pozvao Vučića da dođe, kad već Šapiću brani

Radio 021 pre 30 dana
Nosilac liste "I ja sam Beograd - Kreni-promeni" Savo Manojlović pozvao je Aleksandra Vučića, čije je ime u nazivu svih liista SNS, na debatu. Manojlović je pozvao Vučića da danas učestvuje s kandidatima opozicije za gradonačelnika Beograda u… »
Manojlović (Kreni Promeni): Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Manojlović (Kreni Promeni): Najbolje da Vučić skupi hrabrost i dođe na TV debatu

Radio sto plus pre 30 dana
Manojloviić, koji je kandidat za gradonačelnika Beograda pozvao je u saopštenju Vučića da se lično pojavi u debati ukoliko, kako je naveo, ne sme da pošalje Aleksandra Šapića koji je takođe kandidat za gradonačelnika Beograda. “Danas ćemo… »
„Doktorska“, „aerodromska“, „veteranska“ lista…: Ko su sve kandidati za odbornike i gradonačelnike u Nišu?

„Doktorska“, „aerodromska“, „veteranska“ lista…: Ko su sve kandidati za odbornike i gradonačelnike u Nišu?

Danas pre 31 dana
Gradska izborna komisija u Nišu proglasila je 11 izbornih listi sa kandidatima za 61 odborničko mesto u Skupštini grada. Na prvom mestu Zbirne izborne liste kandidata za odbornike Skupštine grada je lista koalicije oko Srpske napredne stranke… »

Vesti dana »