Povezane vesti

Dačić: Ljude na lokalu interesuju i državna pitanja, SNS mi ne nameće novog direktora policije

Dačić: Ljude na lokalu interesuju i državna pitanja, SNS mi ne nameće novog direktora policije

Beta 28.05.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da su predstojeći izbori lokalni ali da to ne znači da ljude na lokalu ne interesuju najznačajnija nacionalna i državna pitanja. "Oni žele da znaju kakvu politiku bi opozicija… »
Dačić: SNS mi ne nameće direktora policije

Dačić: SNS mi ne nameće direktora policije

N1 Info 28.05.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić odbacio je navode da će mu Srpska napredna stranka (SNS) nametnuti novog direktora policije, navodeći da SNS i SPS ne funkcionišu po principu nametanja… »
Dačić: SNS mi ne nameće novog direktora policije

Dačić: SNS mi ne nameće novog direktora policije

Novi magazin 28.05.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da su predstojeći izbori lokalni ali da to ne znači da ljude na lokalu ne interesuju najznačajnija nacionalna i državna pitanja. "Oni žele da znaju kakvu politiku bi opozicija… »
Dačić: Ljude na lokalnu interesuju i državna pitanja, SNS mi ne nameće novog direktora policije

Dačić: Ljude na lokalnu interesuju i državna pitanja, SNS mi ne nameće novog direktora policije

Radio sto plus 28.05.2024
“Oni žele da znaju kakvu politiku bi opozicija vodila na nacionalnom planu. Stvari najbolje funkcionišu kada lokalne i državne vlasti rade zajedno”, rekao je Dačić u intervjuu za Večernje novosti. Na pitanje o ubistvu devojčice Danke Ilić… »

Vesti dana »