Povezane vesti

Savo Manojlović o bezbednosti u Beogradu: Imamo tri rešenja za ovaj problem

Savo Manojlović o bezbednosti u Beogradu: Imamo tri rešenja za ovaj problem

Blic 28.05.2024
Nosilac liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" i kandidat za gradonačelnika Beograda Savo Manojlović oglasio se povodom tragedije u kojoj je od posledica batinanja život izgubio otac koji je svoje dete branio od huligana. - Preminuo je čovek koji je… »
Savo Manojlović: Hitno rešiti problem bezbednosti u Beogradu, ovo su tri rešenja

Savo Manojlović: Hitno rešiti problem bezbednosti u Beogradu, ovo su tri rešenja

NIN 28.05.2024
Nosilac liste "I ja sam Beograd - Kreni Promeni" i kandidat za gradonačelnika Beograda Savo Manojlović izjavio je povodom tragedije u kojoj je stradao čovek od posledica batinanja huligana, da treba rešiti problem bezbednosti u gradu i predložio tri… »
Savo Manojlović: Hitno rešiti problem bezbednosti u Beogradu, potrebno napraviti sigurne zone

Savo Manojlović: Hitno rešiti problem bezbednosti u Beogradu, potrebno napraviti sigurne zone

Danas 27.05.2024
Nosilac liste „I ja sam Beograd – Kreni Promeni“ i kandidat za gradonačelnika Beograda Savo Manojlović izjavio je povodom tragedije u kojoj je stradao čovek od posledica batinanja huligana, da treba rešiti problem bezbednosti u gradu i… »

Vesti dana »