Povezane vesti

Ronaldo: Ne pratim rekorde, već oni mene

Ronaldo: Ne pratim rekorde, već oni mene

Sport klub 28.05.2024
Portugalski superstar Kristijano Ronaldo je uspeo da sruši dva rekorda u Saudijskoj Arabiji. Ronaldo je bio strelac za Al Nasr protiv Al Itihada, pogađao je mrežu dva puta i tako ušao u istoriju. On je završio sezonu sa 35 postignutih pogodaka, što… »
Niko kao Ronaldo i u Saudijskoj Arabiji

Niko kao Ronaldo i u Saudijskoj Arabiji

Sportski žurnal 28.05.2024
Portugalac najefikasniji igrač u istoriji tamošnjeg fudbala. Al Nasr je sinoć savladao Al Itihad sa 4:2, Kristijano Ronaldo postigao dva gola i sa 35 oborio rekord saudijske elitne lige. Čuveni Portugalac je na impresivan način postao prvi strelac… »
Nenadmašni Ronaldo: Portugalski fudbaler postavio još jedan rekord

Nenadmašni Ronaldo: Portugalski fudbaler postavio još jedan rekord

Večernje novosti 28.05.2024
Fudbaler Al Nasra i reprezentacije Portugalije Kristijano Ronaldo postavio je još jedan rekord u Saudijskoj Arabiji. FOTO: Profimedia On je ove sezone postigao čak 35 golova, što niko pre njega nije uradio, a tim povodom se i oglasio na društvenim… »
Ronaldo srušio dva rekorda: "Ne pratim ja njih, nego oni mene"

Ronaldo srušio dva rekorda: "Ne pratim ja njih, nego oni mene"

B92 28.05.2024
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo je uspeo da sruši dva rekorda u Saudijskoj Arabiji. On je bio strelac za svoj Al Nasr protiv Al Itihada. Pogađao je mrežu dva puta i tako ušao u istoriju. Ronaldo je završio sezonu sa 35 postignutih pogodaka… »

Vesti dana »