Povezane vesti
Predsednik SSP Kragujevac, Dalibor Jekić ukazao na probleme u zdravstvu
RTK 28.05.2024
Narodni poslanik i predsednik Gradskog odbora Stranke slobode i pravde u Kragujevcu, Dalibor Jekić, zahteva od ministra zdravlja Zlatibora Lončara da zdravstveni sistem stavi u funkciju brige o zdravlju. Prvi korak u tom pravcu, navodi Jekić, mora da… »
SSP: Na pojedine intervencije pacijenti u Kragujevcu čekaju i po šest godina
Pressek 28.05.2024
U Stranci slobode i pravde (SSP) u Kragujevcu ukazali su na duga čekanja pacijenata na magnetnu rezonancu, pojedine dijagnostičke preglede i operacije u državnoj zdravstvenoj ustanovi, zbog čega su građani prinuđeni i da „dižu kredite i prodaju imovinu”… »
SSP: Na pojedine intervencije pacijenti u Kragujevcu čekaju i po šest godina
Radio sto plus 28.05.2024
“Ministre Lončar, da li znate da se u Kragujevcu na magnetnu rezonancu kičmenog stuba čeka do septembra 2025. godine, na magnetnu rezonancu glave do marta 2027. godine, na pregled abdomena do maja 2025. godine, na pregled dojki do maja 2025, na operaciju… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za subotu 14. mart 2026: Danas pretežno sunčano i toplo
Beta pre 2 satajoš 4 povezane
SAD nude nagradu do 10 miliona dolara za informacije o iranskim liderima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Tramp žestoko napao "iranski dragulj": "Jedan od najsnažnijih bombarderskih napada u istoriji Bliskog istoka"
Telegraf pre 2 satajoš 3 povezane





