Povezane vesti

Nije bilo (pre)lako, ali Đoković je bez drame u drugom kolu

Nije bilo (pre)lako, ali Đoković je bez drame u drugom kolu

Sport klub pre 31 dana
Najbolji teniser svih vremena 20. put zaredom nastupio je u glavnom žrebu Rolan Garosa i 20. put zaredom je pobedio. Novak Đoković je uspešno započeo pohod na rekordni 25. grend slem turnir pošto je u utorak uveče na stadionu “Filip Šatrije”… »
Ečeveri: Mislim da će on i dalje dugo biti broj jedan

Ečeveri: Mislim da će on i dalje dugo biti broj jedan

Sport klub pre 31 dana
Argentinski teniser Tomas Ečeveri imao je tu sreću da je igrao na stadionu Suzan Lenglan i da je nezavisno od kiše uspeo da odigra svoj meč prvog kola protiv domaćeg tenisera Artura Kazoa. I na kraju je uspeo da pobedi. Slavio je Ečeveri 3:1 i… »
"On je moj idol": Niko ne obožava Đokovića kao mladi Argentinac (foto)

"On je moj idol": Niko ne obožava Đokovića kao mladi Argentinac (foto)

Večernje novosti pre 31 dana
Argentinski teniser, Tomaš Martin Ečeveri je na startu turnira pobedio Artura Kazua u prvom kolu Rolan Garosa rezultatom 3:6, 6:2, 6:1. FOTO: Tanjug/AP Argentinski teniser, Tomaš Martin Ečeveri, govorio je o Novaku Đokoviću, najboljem teniseru… »
Lajović zadovoljan pobedom u prvom kolu Rolan Garosa

Lajović zadovoljan pobedom u prvom kolu Rolan Garosa

Novi magazin pre 31 dana
Srpski teniser Dušan Lajović, koji je u prvom kolu Rolan Garosa eliminisao Rusa Romana Safiulina, izjavio je da je veoma zadovoljan pobedom i plasmanom u drugo kolo pariskog grend slema. „Mnogo mi znači ova pobeda, prošlo je dosta vremena otkad sam… »
Lajović: Nostalgija, ljudi navijaju za jednoručne bekhende

Lajović: Nostalgija, ljudi navijaju za jednoručne bekhende

Sport klub pre 31 dana
Srpski teniser Dušan Lajović zadovoljan je kako mu je telo odreagovalo dan posle trijumfa nad Romanom Safijulinom u meču koji je trajao više od četiri sata. OZMO NA ŠLJACI: Teniske ljubavi: Posle raskida, vratilo joj se samopouzdanje SK intervju… »
"Igra dobar tenis, dosta me namučila, moram uraditi domaći zadatak": Američka teniserka pred meč sa Olgom Danilović

"Igra dobar tenis, dosta me namučila, moram uraditi domaći zadatak": Američka teniserka pred meč sa Olgom Danilović

Večernje novosti pre 31 dana
Američka teniserka, Danijel Kolins oprezna je pred duel drugog kola Rolan Garosa protiv srpske teniserke, Olge Danilović. Foto: Profimedia Danijel Kolins i Olga Danilović odigrale su na Mastersu u Madridu jedan zanimljiv i neizvenstan teniski meč u… »
Kolins: "Olga radi izvanredne stvari na terenu"

Kolins: "Olga radi izvanredne stvari na terenu"

B92 pre 31 dana
Američka teniserka Danijel Kolins oprezna je pred duel drugog kola Rolan Garosa protiv Olge Danilović. Ove dve teniserke odigrale su na Mastersu u Madridu jedan zanimkjiv i neizvenstan duel koji je na kraju pripao Američkoh teniserki. Kolins na taj… »
Dutzee Midnight Show

Dutzee Midnight Show

Sport klub pre 31 dana
„Aleeeee, Dušaaaaan“, grmelo je sa terena broj 10 po hladnom pariskom vremenu, ali tribine su bile pune. Ljudi i adrenalina. Bio je to jedan od rolerkostera na koji nas je Dušan Lajović navikao, a sada je Roman Safijulin pao sa 4:6, 7:5, 6:4, 6:7… »
Kolins: Za Olgu ću morati temeljno da se spremim

Kolins: Za Olgu ću morati temeljno da se spremim

Sport klub pre 31 dana
U Madridu su odigrale izvanredan meč, Olga Danilović je bila na korak do pobede, a američka teniserka Danijel Kolins taj duel smatra kao upozorenje pred okršaj u drugom kolu Rolan Garosa. OZMO NA ŠLJACI: SK intervju: Kažu – vidi „ludu“ Igu… »
SK intervju: Kažu – vidi „ludu“ Igu, ali njoj daje rezultate

SK intervju: Kažu – vidi „ludu“ Igu, ali njoj daje rezultate

Sport klub pre 31 dana
Samo jedna od šest žena koje su treneri teniserkama iz top 100, Srpkinja Biljana Veselinović u vrhunkom tenisu je već decenijama. OZMO NA ŠLJACI: Vruća stolica teniske istine: Novak je to rekao?! Djoko magija, biće nam potrebna Novak: Niska… »
Nadal i Pariz – od zvižduka „glupe publike“ do obožavanja

Nadal i Pariz – od zvižduka „glupe publike“ do obožavanja

Sport klub pre 31 dana
„Šteta je što me publika nikada nije podržavala na turniru koji je za mene tako važan i divan. Vraćaću se mnogo godina i nadam se da će me jednog dana više podržavati“. „Mislim da je pariska publika prilično glupa, smetaju im pobede… »

Vesti dana »