Povezane vesti

"Spajić je meni i Mandiću obećao da će Crna Gora biti uzdržana": Oglasio se Knežević o odluci vezanoj za rezoluciju o…

"Spajić je meni i Mandiću obećao da će Crna Gora biti uzdržana": Oglasio se Knežević o odluci vezanoj za rezoluciju o…

Kurir pre 29 dana
"Premijer Milojko Spajić obećao je meni i Andriji Mandiću da će Crna Gora biti uzdržana povodom rezolucije o Srebrenici u Ujedinjenim nacijama", izjavio je lider DNP-a Milan Knežević. On je rekao da je tokom istorije Bugarska izdala Srbiju više… »
Žestoko! Knežević pozvao Spajića na poligraf, pa ga još potkačio: Miki, znam da voliš jk, srediću ti autogram! Ko baje…

Žestoko! Knežević pozvao Spajića na poligraf, pa ga još potkačio: Miki, znam da voliš jk, srediću ti autogram! Ko baje…

Kurir pre 29 dana
Milan Knežević, predsednik Demokratske narodne partije Crne Gore, pozvao je danas crnogorskog premijera Milojka Spajića na poligraf kako bi se utvrdilo ko ne govori istinu od njih dvojice. - Miki, pošto ste izgoreli poligraf u CB-u, a ti imaš veze u… »
Krvavac tvrdi da Knežević iznosi neistine o Spajićevom obećanju o rezoluciji

Krvavac tvrdi da Knežević iznosi neistine o Spajićevom obećanju o rezoluciji

Politika pre 29 dana
PODGORICA – Šef Kabineta predsednika Vlade Crne Gore Branko Krvavac tvrdi da su netačni navodi poslanika Milana Kneževića da je premijer Milojko Spajić njemu i predsedniku parlamenta Andriji Mandiću obećao da će Crna Gora biti uzdržana prilikom… »
"Knežević i ja smo čuli isto": Mandić o navodima da je Spajić kazao da će Crna Gora biti uzdržana na glasanju o…

"Knežević i ja smo čuli isto": Mandić o navodima da je Spajić kazao da će Crna Gora biti uzdržana na glasanju o…

Večernje novosti pre 28 dana
PREDSEDNIK Skupštine Crne Gore i lider Nove srpske demokratije Andrija Mandić oglasio se podovom navode lidera Demokratskee narodne partije, Milana Kneževića. V.K. - Usled brojnih pitanja javnosti vezano za to šta je rečeno na sastanku kojem smo… »
Knežević pozvao Spajića na poligraf: Miki, plaćam put u Nemačku

Knežević pozvao Spajića na poligraf: Miki, plaćam put u Nemačku

Politika pre 29 dana
Lider Demokratske narodne partije Milan Knežević pozvao je predsednika Vlade Crne Gore Milojka Spajića na poligraf kako bi se proverila istinitost tvrdnji da je obećao uzdržan stav te zemlje na glasanju o rezoluciji o Srebrenici u Generalnoj… »
Zašto Milan Knežević poziva Milojka Spajića na poligraf u Visbadenu?

Zašto Milan Knežević poziva Milojka Spajića na poligraf u Visbadenu?

RTV pre 29 dana
PODGORICA - Lider Demokratske narodne partije (DNP), Milan Knežević pozvao je danas premijera Milojka Spajića da na poligrafu u Visbadenu provere ko od njih dvojice govori istinu kada je reč o obećanju koje je predsednik Vlade dao u vezi sa glasanjem… »
Knežević poručio Spajiću: "Miki, da odemo u Visbaden na poligraf da vidimo ko meni baje, a ko laže?"

Knežević poručio Spajiću: "Miki, da odemo u Visbaden na poligraf da vidimo ko meni baje, a ko laže?"

B92 pre 29 dana
Lider DNP Milan Knežević poručio je premijeru Crne Gore Milojku Spajiću da treba da odu u Nemačku na poligraf i da utvrde ko kome baje, a ko laže od njih dvojice. "Miki, pošto ste izgoreli poligraf u CB-u, a ti imaš veze u Nemačkoj, da odemo u… »
"Miki, da odemo u Visbaden na poligraf?" Knežević predložio Spajiću - Na koga zapišti da podnese ostavku na sve funkcije

"Miki, da odemo u Visbaden na poligraf?" Knežević predložio Spajiću - Na koga zapišti da podnese ostavku na sve funkcije

Večernje novosti pre 29 dana
MILAN Knežević je putem društvenih mreža pozvao premijera CG Milojka Spajića da zajedno odu na poligraf, i to u Nemačku, da bi se utvrdilo ko laže, aludirajući na skorašnja dešavanja i izdaju od strane Crne Gore po pitanju rezolucije o… »
„Ko ti to baje?“: Spajić prokomentarisao tvrdnje Milana Kneževića o glasanju u UN

„Ko ti to baje?“: Spajić prokomentarisao tvrdnje Milana Kneževića o glasanju u UN

Nedeljnik pre 29 dana
Premijer Crne Gore Milojko Spajić prokomentarisao je tvrdnje lidera Demokratske narodne partije Milana Kneževića, da je Spajić njemu i predsedniku crnogorske skupštine Andriji Mandiću obećao da će Crna Gora biti uzdržana na glasanju o predlogu… »

Vesti dana »