Povezane vesti
Nova pravila za srpske turiste koji idu na more autobusom: Dozvoljen samo jedan prtljag, a ove stvari više ne dolaze u obzir
Nova 28.05.2024
Putnici koji idu na more preko agencije i to autobusom, odsad će moći da nose samo jedan prtljag, i to do 23 kilograma po osobi. „Od ove godine jedna novina u jednoj agenciji (da ne imenujem): 1 putnik – 1 kofer do 23 kilograma. Za drugi kofer doplata 30… »
"A gde će da nađu vagu!?": Od ove godine u autobus do mora možete samo sa jednim koferom i to do 23 kg
Telegraf 28.05.2024
Po jednom putniku biće dozvoljen jedan kofer do 23 kg, a sve preko toga mora da se doplati, i to 30 evra. Svake godine, pred početak sezone, turisti dele informacije o tome da li je. gde i šta poskupelo. A svake godine se nađe i poneko poskupljenje… »
Vesti dana »

Zborovi građana posetili Vučićevu rezidenciju: Traže raspisivanje izbora, uzvikivali „istraga pa robija“
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 37 minutajoš 1 povezana