Povezane vesti

Naćo o budućnosti u Realu: "Već sam doneo odluku"

Naćo o budućnosti u Realu: "Već sam doneo odluku"

B92 28.05.2024
Kapiten fudbalera Reala Naćo Fernandez izjavio je da će posle finala Lige šampiona saopštiti da li će i naredne sezone igrati za madridski klub, prenose španski mediji. Naćo (34) je član Reala od 2001. godine, a za prvi tim madridskog kluba… »
Naćo: Ništa ne može da promeni moju odluku

Naćo: Ništa ne može da promeni moju odluku

Sportski žurnal 28.05.2024
Vođa „kraljevskog kluba” nakon finala LŠ saopštiće da li ostaje ili odlazi. Kapiten Real Madrida Naćo Fernandez, posle finala Lige šampiona s Borusijom iz Dortmunda u subotu na „Vembliju, saopštiće da li će i naredne sezone igrati u… »
(Ne)zadovoljni Modrić želi da ostane u Realu

(Ne)zadovoljni Modrić želi da ostane u Realu

Sportske.net 28.05.2024
Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Luka Modrić se nada da će produžiti ugovora sa Real Madridom nakon finala Lige šampiona, u kom se Madriđani u subotu sastaju sa Borusijom Dortmund. "Nadam se da će se to dogoditi", izjavio je 38-godišnji… »
Modrić: Hoću kao Toni Kros

Modrić: Hoću kao Toni Kros

Sportski žurnal 28.05.2024
Legenda Real Madrida nada se novom ugovoru i jednog dana oproštaju poput dojučerašnjeg saigrača. Luka Modrić se nada produženju ugovora s Real Madridom, posle finala Lige šampiona u Londonu s Borusijom iz Dortmunda. - Nadam se tome - izjavio je… »
Kapiten Reala: Ništa neće promeniti moju odluku

Kapiten Reala: Ništa neće promeniti moju odluku

Sport klub 28.05.2024
Real Madrid i Borusija Dortmund u subotu od 21 časova na Vembliju igraju finale Lige šampionu. Kapitenu Madriđana Naču Fernandezu (34) to bi mogla da bude posljednja utakmica za madridsku ekipu, čiji dres nosi od početka karijere i za koju je… »

Vesti dana »