Povezane vesti

"Udarao nas nogarom od stola, vikala sam: Ubićete ga": Doktorku i muža unakazilo obezbeđenje u kafani na nbgd!

"Udarao nas nogarom od stola, vikala sam: Ubićete ga": Doktorku i muža unakazilo obezbeđenje u kafani na nbgd!

Mondo 28.05.2024
Doktorka tvrdi da su njenog muža i nju unakazili radnici obezbeđenja jedne kafane na Novom Beogradu. Doktorka tvrdi da su njenog muža i nju unakazili radnici obezbeđenja jedne kafane na Novom Beogradu. Doktorka S. D. (39) u subotu 25. maja doživela… »
Brutalno pretučena u kafani! Doktorka tvrdi da su njenog muža i nju unakazili radnici obezbeđenja! (foto)

Brutalno pretučena u kafani! Doktorka tvrdi da su njenog muža i nju unakazili radnici obezbeđenja! (foto)

Kurir 28.05.2024
D oktorka S. D. (39) u subotu 25. maja doživela je, kako kaže za Kurir, stravično nasilje kada su je zajedno sa njenim suprugom pretukli radnici obezbeđenja jedne poznate beogradske kafane na Novom Beogradu. Prema rečima pretučene žene, u subotu je… »
"Celo lice mi je krvavo, a nos slomljen": Beograđanku i njenog muža brutalno prebili radnici obezbeđenja u kafani: "20 ljudi…

"Celo lice mi je krvavo, a nos slomljen": Beograđanku i njenog muža brutalno prebili radnici obezbeđenja u kafani: "20 ljudi…

Blic 28.05.2024
"Izašla sam u jednu beogradsku kafanu sa koleginicom da se proveselimo. Međutim, kada je došao moj muž na kraju žurke, radnici obezbeđenja su nas napali", kaže za "Blic" žena S. D., koja ima stravične povrede, kao i njen suprug. Kako je objasnila… »

Vesti dana »