Povezane vesti

"Ljuta sam na njega": Marinika Tepić osula paljbu po Radomiru Lazoviću, potkačila i Sava Manojlovića: Šok kampanjom…

"Ljuta sam na njega": Marinika Tepić osula paljbu po Radomiru Lazoviću, potkačila i Sava Manojlovića: Šok kampanjom…

Blic pre 31 dana
Ne smiruju se varnice između opozicionih stranaka koje bojkotuju izbore 2. juna i onih koji su odlučili da na njih izađu. Ovoga puta je potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prvo rekla da je ljuta na Radomira Lazovića iz Zeleno-levog… »
(VIDEO) Šta je Marinika Tepić (SSP) rekla o Radomiru Lazoviću i Savi Manojloviću?

(VIDEO) Šta je Marinika Tepić (SSP) rekla o Radomiru Lazoviću i Savi Manojloviću?

Danas pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić kazala je da je ljuta na Radomira Lazovića iz Zeleno-levog fronta što u svojim izjava pokušava da ponizi one koji su u decembru štrajkovali glađu zbog izbornih uslova. Kada je u pitanju… »
Rat u opoziciji ne jenjava! Tepićeva ponovo prozvala Lazovića, potkačila i sava manojlovića

Rat u opoziciji ne jenjava! Tepićeva ponovo prozvala Lazovića, potkačila i sava manojlovića

Kurir pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić danas je opet prozvala svog dojučerašnjeg saborca Radomira Lazovića iz Zeleno-levog fronta, navodeći da je ljuta na njega jer on, kako ona tvrdi, u svojim izjavama pokušava da ponizi one koji su… »
Tepić: Ljuta sam na Radomira Lazovića, Savo Manojlović vodi šok kampanju

Tepić: Ljuta sam na Radomira Lazovića, Savo Manojlović vodi šok kampanju

Novi magazin pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić kazala je da je ljuta na Radomira Lazovića iz Zeleno-levog fronta što u svojim izjava pokušava da ponizi one koji su u decembru štrajkovali glađu zbog izbornih uslova. Kada je u pitanju… »
Tepić: Ljuta sam na Radomira Lazovića, Savo Manojlović vodi šok kampanju

Tepić: Ljuta sam na Radomira Lazovića, Savo Manojlović vodi šok kampanju

N1 Info pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić kazala je da je ljuta na Radomira Lazovića iz Zeleno-levog fronta što u svojim izjava pokušava da ponizi one koji su u decembru štrajkovali glađu zbog izbornih uslova. Kada je u pitanju… »
Marinika Tepić: Ljuta sam na Lazovića, pokušava da ponizi one koji su štrajkovali, Savu Manojloviću je Đilas veći…

Marinika Tepić: Ljuta sam na Lazovića, pokušava da ponizi one koji su štrajkovali, Savu Manojloviću je Đilas veći…

Nova pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić kazala je da je ljuta na Radomira Lazovića iz Zeleno-levog fronta što u svojim izjava pokušava da ponizi one koji su u decembru štrajkovali glađu zbog izbornih uslova. Kada je u pitanju… »
Tepić: Ljuta sam na Radomira Lazovića, Savo Manojlović vodi šok kampanju

Tepić: Ljuta sam na Radomira Lazovića, Savo Manojlović vodi šok kampanju

Nedeljnik pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić rekla je da je ljuta na Radomira Lazovića iz Zeleno-levog fronta što u svojim izjavama pokušava da ponizi one koji su u decembru štrajkovali glađu zbog izbornih uslova. Kada je u pitanju Savo… »
Bukti rat u opoziciji! Marinika Tepić žestoko udarila na doskorašnjeg saborca zbog izbora ovako je napala Lazovića

Bukti rat u opoziciji! Marinika Tepić žestoko udarila na doskorašnjeg saborca zbog izbora ovako je napala Lazovića

Kurir pre 31 dana
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić žestoko je udarila na doskorašnjeg saborca, kopredsednika stranke Zeleno-levog fronta Radomira Lazovića zbog njegovih izjava u javnosti. - To kažem jer me ljuti kada čujem njegove izjave da mi… »

Vesti dana »