Povezane vesti

Zvezda ne staje, Mrkela najavio još tri pojačanja posle Ilića!

Zvezda ne staje, Mrkela najavio još tri pojačanja posle Ilića!

Sportske.net 28.05.2024
Prvi potez je već napravljen, pa je danas na ''Marakani'' zvanično predstavljen povratnik u Zvezdine redove, 24-godišnji vezista Luka Ilić koji je sa crveno-belima potpisao ugovor na četiri godine. U ime kluba je na Ilićevoj promociji govorio… »
Mrkela najavio bombe: Crvena zvezda će morati da se pojača na ove tri pozicije!

Mrkela najavio bombe: Crvena zvezda će morati da se pojača na ove tri pozicije!

Hot sport 28.05.2024
Zvezda ima ozbiljne planove za ovo leto Luka Ilić je novo ime na spisku pojačanja Crvene zvezde za predstojeću sezonu. Ovaj talentovani vezista potpisao je četvorogodišnji ugovor sa klubom, a sportski direktor Mitar Mrkela najavio je da će biti još… »
Spremni su milioni: Crvena zvezda juri ova tri pojačanja za Ligu šampiona!

Spremni su milioni: Crvena zvezda juri ova tri pojačanja za Ligu šampiona!

Večernje novosti 28.05.2024
FK Crvena zvezda od danas predstavlja pojačanja za novu sezonu i juriš ka Ligi šampiona - prvo je već "obavljeno", a uskoro slede još neka. Foto: M. Vukadinović I to, po svoj prilici, tri. Naime, nakon što je Luka Ilić predstavljen kao novi… »
Prvo pojačanje zvezde za ligu šampiona! Stigao iz Mančester sitija, klubu doneo milione

Prvo pojačanje zvezde za ligu šampiona! Stigao iz Mančester sitija, klubu doneo milione

Mondo 28.05.2024
Crvena zvezda je promovisala Luku Ilića kao njenog novog fudbalera. Crvena zvezda je promovisala Luku Ilića kao njenog novog fudbalera. Prvo pojačanje Crvene zvezde za novu sezonu je Luka Ilić, povratnik na stadion "Rajko Mitić". Luka je sa svojim… »
Zvezda predstavila Luku: "Nisam razmišljao!"

Zvezda predstavila Luku: "Nisam razmišljao!"

Sportske.net 28.05.2024
Srspki fudbaler Luka Ilić novi je igrač Crvene zvezde, preneo je danas klub. Ilić se vraća u Zvezdu posle šest godina, pošto je crveno-beli dres nosio u sezoni 2017/18. Crvena zvezda i Ilić su potpisali četvorogodišnji ugovor. "Srećan sam što… »
Zvezda predstavila pojačanje za ligu šampiona! Crveno-beli sklapaju mozaik za nove uspehe, stigao ofanzivni vezni!

Zvezda predstavila pojačanje za ligu šampiona! Crveno-beli sklapaju mozaik za nove uspehe, stigao ofanzivni vezni!

Večernje novosti 28.05.2024
FK Crvena zvezda od danas predstavlja pojačanja za novu sezonu i juriš ka Ligi šampiona, a prvi je javnosti predstavljen momak od kog se očekuje - baš mnogo. FOTO: M. Vukadinović Luka Ilić, bivši igrač crveno-belih, ponovo je član ekipe s… »
Luka Ilić: Vratio sam se bolji u Zvezdu

Luka Ilić: Vratio sam se bolji u Zvezdu

Sport klub 28.05.2024
Luka Ilić je posle šest godina ponovo u Crvenoj zvezdi. Otišao je posle osvajanja titule 2018. sa ambicijom da dođe do prvog tima Mančester sitija, ali Marakana je mesto gde će pokušati da dođe do najslavnijih dana u karijeri. Ilić je potpisao… »
Ilić: "Spreman sam da nastavim gde sam stao"

Ilić: "Spreman sam da nastavim gde sam stao"

B92 28.05.2024
Srpski fudbaler Luka Ilić potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je beogradski klub. Ilić (23) je ponikao u Crvenoj zvezdi, a sada se vratio kao slobodan igrač. Poslednju sezonu je igrao za francusku Trou. On se obratio… »
Ilić: Broj 32 sam uzeo zbog TSC-a! Mrkela: Hoćemo štopera, levog beka i krilo!

Ilić: Broj 32 sam uzeo zbog TSC-a! Mrkela: Hoćemo štopera, levog beka i krilo!

Telegraf 28.05.2024
Crveno-beli promovisali pojačanje. Crvena zvezda je u utorak zvanično postala jača za Luku Ilića koji je ugovor sa nekadšanjim klubom potpisao na četiri godine! Ilić je praktično dete Zvezde, sa 15 godna je stigao na Marakanu odakle se otisnuo u… »
Zvezda ozvaničila prvo pojačanje za novu sezonu!

Zvezda ozvaničila prvo pojačanje za novu sezonu!

Telegraf 28.05.2024
Luka Ilić se vratio na Marakanu. Crvena zvezda je ozvaničila prvo pojačanje za novu sezonu. U pitanju je Luka Ilić, koji se vraća na Marakanu nakon nekoliko sezona. On je potpisao četvorogodišnji ugovor, a u 14 časova će biti predstavljen na… »

Vesti dana »