Povezane vesti

Stravičan slučaj u Zemunu: Sin pozvao policiju i rekao da je pre 8 godina zakopao mrtvog oca, pronađeni delovi skeleta

Stravičan slučaj u Zemunu: Sin pozvao policiju i rekao da je pre 8 godina zakopao mrtvog oca, pronađeni delovi skeleta

Nova 28.05.2024
Policajci iz Zemuna pronašli su danas u dvorištu porodične kuće lobanju i delove skeleta muškarca B.D. (79) kojeg je po sopstvenom priznanju još pre 8 godina zakopao sin D.D. Pronađeni su lobanja i delovi skeleta na dubini oko 1 metar, piše Blic… »
Sin osumnjičen da je zakopao mrtvog oca u dvorište da bi primao njegovu penziju

Sin osumnjičen da je zakopao mrtvog oca u dvorište da bi primao njegovu penziju

Politika 28.05.2024
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je danas uviđaj na Tošinom bunaru, po prijavi D. D. da je pre osam godina u dvorištu porodične kuće zakopao mrtvog oca, čiju smrt nije prijavio. Sumnja se da on nije prijavio smrt… »
Pronađen leš muškarca u Zemunu: Policija na terenu, niko ga nije video osam godina

Pronađen leš muškarca u Zemunu: Policija na terenu, niko ga nije video osam godina

Telegraf 28.05.2024
Istraga u toku. U Ulici Tošin bunar na Novom Beogradu danas su nađene ljudske kosti, a sumnja se da je u pitanju čovek koji je nestao pre osam godina, saznaje "Telegraf.rs". Na terenu je policija. Istraga je u toku. Kako saznajemo, delovi tela su… »
"Pitala sam ga za oca, a on mi rekao da je u domu" Komšinica o nađenom skeletu u sobi u Zemunu: Jedna stvar joj bila čudna…

"Pitala sam ga za oca, a on mi rekao da je u domu" Komšinica o nađenom skeletu u sobi u Zemunu: Jedna stvar joj bila čudna…

Kurir 28.05.2024
Branislav D. (79), penzioner iz Zemuna nestao je pre osam godina, da bi danas u porodičnom domu pronađen ljudski skelet za koji se pretpostavlja da je upravo njegov. Kako saznajemo od komšinice, čovek koji je živeo ovde je bio funkcioner NIS-a, imao… »
Sahranio svog oca u dvorištu pre osam godina i sve vreme podizao njegovu penziju

Sahranio svog oca u dvorištu pre osam godina i sve vreme podizao njegovu penziju

Radio 021 28.05.2024
D. D. prijavio je danas u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu da je tokom 2016. godine sam sahranio svog oca u kući, koji je umro prirodnom smrću, kao i da nikome to nije prijavio. Tako je mogao sve vreme da podiže očevu penziju, za koju je imao… »
Zakopao oca u dvorištu da bi primao njegovu penziju: Posle 8 godina odlučio da sve prizna, ispituje se jedna stvar! Jezivi…

Zakopao oca u dvorištu da bi primao njegovu penziju: Posle 8 godina odlučio da sve prizna, ispituje se jedna stvar! Jezivi…

Kurir 28.05.2024
D. D. koji je danas sam pozvao policiju i prijavio da je u dvorištu porodične kuće zakopao oca, kako Kurir saznaje, osam godina je ćutao kako bi primao očevu penziju! Dežurni tužilac Višeg javnog tužioca u Beogradu obavio je uviđaj na licu… »
Sin osumnjičen da je prikrio očevu smrt zbog penzije

Sin osumnjičen da je prikrio očevu smrt zbog penzije

RTS 28.05.2024
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu danas je D. D. prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio svog oca u kući, koji je umro prirodnom smrću kao i da nikome to nije prijavio. Tako je mogao sve vreme da podiže očevu penziju, za koju je imao… »
"Nisam prijavio smrt oca da bih primao njegovu penziju": Tužilaštvo otkrilo nove detalje užasa u Zemunu: Evo šta je…

"Nisam prijavio smrt oca da bih primao njegovu penziju": Tužilaštvo otkrilo nove detalje užasa u Zemunu: Evo šta je…

Blic 28.05.2024
Dana 28.05.2024. godine bez prethodnog poziva u prostorije Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je pristupio D.D. (53), zajedno sa dva branioca kako bi prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio njegovog oca u kući koji je umro prirodnom… »
Sin osumnjičen da je zakopao mrtvog oca u dvorište da bi primao njegovu penziju

Sin osumnjičen da je zakopao mrtvog oca u dvorište da bi primao njegovu penziju

Vesti online 28.05.2024
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je danas uviđaj na Tošinom bunaru, po prijavi D. D. da je pre osam godina u dvorištu porodične kuće zakopao mrtvog oca, čiju smrt nije prijavio. Sumnja se da on nije prijavio smrt… »
Muškarac sahranio oca u kući: Nije prijavio njegovu smrt da bi podizao penziju, naložena ekshumacija posmrtnih ostataka

Muškarac sahranio oca u kući: Nije prijavio njegovu smrt da bi podizao penziju, naložena ekshumacija posmrtnih ostataka

Euronews 28.05.2024
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu danas je D.D. prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio svog oca u kući, koji je umro prirodnom smrću i da nikome nije prijavio njegovu smrt, te da je zbog te činjenice bio u mogućnosti da sve vreme podiže… »
Tošin bunar: Mrtvog oca zakopao u dvorištu i 8 godina primao njegovu penziju

Tošin bunar: Mrtvog oca zakopao u dvorištu i 8 godina primao njegovu penziju

RTV 28.05.2024
BEOGRAD - Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je danas uviđaj na Tošinom bunaru, po prijavi D. D. da je pre osam godina u dvorištu porodične kuće zakopao mrtvog oca, čiju smrt nije prijavio. U Trećem osnovnom javnom… »
Otac umro 2016, sin sve vreme dizao penziju: Sam ga sahranio u kući

Otac umro 2016, sin sve vreme dizao penziju: Sam ga sahranio u kući

N1 Info 28.05.2024
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu danas je D. D. prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio svog oca u kući, koji je umro prirodnom smrću kao i da nikome to nije prijavio. Tako je mogao sve vreme da podiže očevu penziju, za koju je imao… »
Prve fotografije sa mesta gde je sin zakopao Oca u Zemunu: Policija na terenu, ostaci odneti u kesama - šok nakon 8 godina…

Prve fotografije sa mesta gde je sin zakopao Oca u Zemunu: Policija na terenu, ostaci odneti u kesama - šok nakon 8 godina…

Kurir 28.05.2024
U Zemunu danas je pronađen ljudski skelet, a kako Kurir saznaje, sumnja se da je reč o čoveku koji je nestao pre osam godina. Delovi skeleta pronađeni su, kako saznajemo, dok su radnici kopali temelj za kuću. Policija je odmah izašla na lice mesta… »
Novi detalji stravičnog slučaja u Zemunu: Radnici kopali temelj pa naišli na skelet, sin godinama uzimao očevu penziju

Novi detalji stravičnog slučaja u Zemunu: Radnici kopali temelj pa naišli na skelet, sin godinama uzimao očevu penziju

Nova 28.05.2024
Na Novom Beogradu, u Ulici Tošin bunar, pronađene su ljudske kosti dok su radnici kopali temelj za kuću, nezvanično saznaje Nova.rs. Sumnja se da je u pitanju B. D. (79) koji je nestao pre osam godina. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je… »
Sin godinama lagao komšije da mu je otac u domu: Oni želeli da ga posete, a on im davao bizarne izgovore FOTO

Sin godinama lagao komšije da mu je otac u domu: Oni želeli da ga posete, a on im davao bizarne izgovore FOTO

Nova 28.05.2024
Ljudske kosti pronađene su danas u dvorištu kuće u Zemunu, a sumnja se da je u pitanju Branislav D. (79) koji je nestao pre osam godina. Kosti su pronašli radnici dok su kopali temelj za kuću. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je… »
Tužilaštvo otkrilo nove detalje stravičnog slučaja u Zemunu: Evo šta je sin ispričao o smrti oca

Tužilaštvo otkrilo nove detalje stravičnog slučaja u Zemunu: Evo šta je sin ispričao o smrti oca

Nova 28.05.2024
Dana 28.05.2024. godine bez prethodnog poziva u prostorije Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je pristupio D.D. (53), zajedno sa dva branioca kako bi prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio njegovog oca u kući koji je umro prirodnom… »
"Rekao je da mu je otac u domu i da ne prepoznaje ni njega": Komšinica Branislava (79) kojeg je sin zakopao u kući otkrila…

"Rekao je da mu je otac u domu i da ne prepoznaje ni njega": Komšinica Branislava (79) kojeg je sin zakopao u kući otkrila…

Blic 28.05.2024
"Bio je izuzetan čovek. Živeo je sam, sin je dolazio s vremena na vreme uglavnom uveče. Odjednom smo prestali da viđamo oca, a njegov sin nam je rekao da je otišao u dom, da je senilan i da čak ni njega ne prepoznaje", priča za "Blic" komšinica… »
Ovde je sin zakopao oca! Policija raskopala celu kuću da pronađe telo koje je bilo ispod poda! (foto)

Ovde je sin zakopao oca! Policija raskopala celu kuću da pronađe telo koje je bilo ispod poda! (foto)

Blic 28.05.2024
Lobanja i delovi skeleta muškarca Branislava D. (79) pronađeni su danas na oko metar dubine u kući u Zemunu. Policija je raskopala pod kuće kako bi pronašla telo koje je po sopstvenom priznanju, zakopao sin preminulog David D. Kako je po sopstvenom… »
Sin pozvao policiju i rekao da je pre 8 godina zakopao mrtvog oca: U dvorištu kuće u Zemunu nađeni lobanja i delovi skeleta!

Sin pozvao policiju i rekao da je pre 8 godina zakopao mrtvog oca: U dvorištu kuće u Zemunu nađeni lobanja i delovi skeleta!

Kurir 28.05.2024
Policajci iz Zemuna pronašli su danas u dvorištu porodične kuće lobanju i delove skeleta muškarca B.D. (79) kojeg je po sopstvenom priznanju još pre 8 godina zakopao sin D.D. Kako se saznaje, pronađeni su lobanja i delovi skeleta na dubini oko… »
Oca zakopao u sobi kuće u Zemunu! Kosti bile ispod betonske ploče! Komšije: Nismo ga videli od 2016. (foto)

Oca zakopao u sobi kuće u Zemunu! Kosti bile ispod betonske ploče! Komšije: Nismo ga videli od 2016. (foto)

Kurir 28.05.2024
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u saradnji sa plicijom obavio je uviđaj na licu mesta, u Zemunu, gde je po prijavi D.D. on pre osam godina zakopao mrtvog oca, čiju smrt nije prijavio, potvrđeno je za Kurir u tužilaštvu… »
"Njegov sin nam je rekao da je u staračkom domu!" Oglasila se komšinica iz Zemuna o sinu koji je zakopao oca

"Njegov sin nam je rekao da je u staračkom domu!" Oglasila se komšinica iz Zemuna o sinu koji je zakopao oca

Mondo 28.05.2024
Oglasila se komšinica muškarca iz Zemuna koga je sin pre osam godina zakopao i sam to danas priznao policiji. Oglasila se komšinica muškarca iz Zemuna koga je sin pre osam godina zakopao i sam to danas priznao policiji. "Bio je izuzetan čovek. Živeo… »
Priznajem, sahranio sam ga u kući, umro je prirodno Evo šta je sin koji je zakopao oca u Zemunu rekao tužiocu došao sa…

Priznajem, sahranio sam ga u kući, umro je prirodno Evo šta je sin koji je zakopao oca u Zemunu rekao tužiocu došao sa…

Kurir 28.05.2024
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je danas, u njihove prostorije, bez prethodnog poziva, pristupio D.D. (53), zajedno sa dva branioca kako bi prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio njegovog oca u kući koji je umro… »
Zakopao oca ispod betonske ploče u sobi! Detalji užasa u Zemunu, primao njegovu penziju 8 godina

Zakopao oca ispod betonske ploče u sobi! Detalji užasa u Zemunu, primao njegovu penziju 8 godina

Mondo 28.05.2024
Kako se sumnja sin zakopao oca ispod betonske ploče u sobi u Zemunu. Kako se sumnja sin zakopao oca ispod betonske ploče u sobi u Zemunu. Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u saradnji sa plicijom obavio je uviđaj na licu… »
Sin otišao sa advokatima u tužilaštvo, pa sve priznao! Zakopao oca u Zemunu, tvrdi da je umro prirodnom smrću

Sin otišao sa advokatima u tužilaštvo, pa sve priznao! Zakopao oca u Zemunu, tvrdi da je umro prirodnom smrću

Mondo 28.05.2024
Oglasilo se tužilaštvo o sinu koji je zakopao oca u Zemunu. Oglasilo se tužilaštvo o sinu koji je zakopao oca u Zemunu. Dana 28.05.2024. godine bez prethodnog poziva u prostorije Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je pristupio D.D. (53)… »
Rekao mi je da je oca odveo u dom, da je senilan i ne prepoznaje ljude: Komšinica o jezivom slučaju iz Zemuna

Rekao mi je da je oca odveo u dom, da je senilan i ne prepoznaje ljude: Komšinica o jezivom slučaju iz Zemuna

Telegraf 28.05.2024
D.D. rekao policiji da je njegov otac umro pre osma godina, a da je telo zakopao. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu naređena je obdukcija i DNK-a analiza delova tela koji su danas nađeni u kući u Ulici Tošin bunar u Zemunu, saznaje… »
Užasavajuće priznanje! Zakopao sam oca pre 8 godina da bih uzimao njegovu penziju: Saslušan muškarac iz Zemuna

Užasavajuće priznanje! Zakopao sam oca pre 8 godina da bih uzimao njegovu penziju: Saslušan muškarac iz Zemuna

Telegraf 28.05.2024
D.D. se tereti za prevaru. U prostorije Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je danas je došao D.D. (53), zajedno sa dva branioca kako bi prijavio da je tokom 2016. godine sam sahranio njegovog oca u kući koji je umro prirodnom smrću i da… »
Jezive scene u kući čoveka kog je sin zakopao zbog penzije: Unutra podignut linoleum, iskopana rupa u podu

Jezive scene u kući čoveka kog je sin zakopao zbog penzije: Unutra podignut linoleum, iskopana rupa u podu

Telegraf 28.05.2024
D. D. je sam otišao u tužilaštvo i priznao da je zbog penzije zakopao oca koji je preminuo. Muškarca B. D. (79) ni komšije koje žive u istom dvorištu u Ulici Tošin bunar nisu videle osam godina, a nisu ni slutili da se njegovo telo nalazi zakopano… »
Prve fotografije iz Zemuna: Sin zakopao telo oca i uzimao njegovu penziju, policija na terenu FOTO

Prve fotografije iz Zemuna: Sin zakopao telo oca i uzimao njegovu penziju, policija na terenu FOTO

Nova 28.05.2024
Na Novom Beogradu, u Ulici Tošin bunar, pronađene su ljudske kosti dok su radnici kopali temelj za kuću. Sumnja se da je u pitanju B. D. (79) koji je nestao pre osam godina. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je muškarac preminuo prirodnom… »
Sin osam godina primao penziju mrtvog oca: Novi detalji užasa u Zemunu: Više tužilaštvo naložilo obdukciju, isputuje se…

Sin osam godina primao penziju mrtvog oca: Novi detalji užasa u Zemunu: Više tužilaštvo naložilo obdukciju, isputuje se…

Blic 28.05.2024
D.D. (53) pozvao je danas policiju i priznao da je pre 8 godina zakopao telo svog oca B.D. (79). Kako saznajemo, sin je čak 8 godina primao penziju svog mrtvog oca, a Više javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je obdukciju mrtvog čoveka kako bi se… »
Prve slike sa mesta užasa u Zemunu: Sin zakopao oca u kući, 8 godina primao njegovu penziju!

Prve slike sa mesta užasa u Zemunu: Sin zakopao oca u kući, 8 godina primao njegovu penziju!

Blic 28.05.2024
Lobanja i delovi skeleta muškarca B.D. (79) pronađeni su danas na oko metar dubine u kući u Zemunu. Kako je po sopstvenom priznanju naveo njegov sin D. D. (53) on je telo zakopao u kući još pre 8 godina. Na licu mesta nalaze se pripadnici policije… »
Sin zakopao mrtvog oca u Zemunu! Nađena lobanja i delovi skeleta - Priznao posle 8 godina

Sin zakopao mrtvog oca u Zemunu! Nađena lobanja i delovi skeleta - Priznao posle 8 godina

Mondo 28.05.2024
Sin je zakopao mrtvog oca u Zemunu. Sin je zakopao mrtvog oca u Zemunu. Policajci iz Zemuna pronašli su danas u dvorištu porodične kuće lobanju i delove skeleta muškarca B. D. (79) kojeg je po sopstvenom priznanju zakopao sin D. D. Kako se saznaje… »
Zakopao oca u dvorištu kuće u Zemunu Sumnja se da je to uradio pre osam godina zbog penzije

Zakopao oca u dvorištu kuće u Zemunu Sumnja se da je to uradio pre osam godina zbog penzije

Dnevnik 28.05.2024
U Zemunu u Ulici Tošin bunar, pronađene su ljudske kosti dok su radnici kopali temelj za kuću. Pretpostavnja se da je u pitanju B. D. (79) koji je nestao pre osam godina. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je muškarac preminuo prirodnom… »
Prve fotografije sa mesta gde je sin zakopao oca u Zemunu! Ljudski skelet pronađen dok su kopali temelj za kuću

Prve fotografije sa mesta gde je sin zakopao oca u Zemunu! Ljudski skelet pronađen dok su kopali temelj za kuću

Mondo 28.05.2024
Kako se nezvanično saznaje, u pitanju je B. D. (79). Kako se nezvanično saznaje, u pitanju je B. D. (79). U Zemunu danas je pronađen ljudski skelet, a sumnja se da je reč o čoveku koji je nestao pre osam godina. Delovi skeleta su pronađeni dok su… »
Užas u Beogradu: Sin zakopao mrtvog oca u dvorište, osam godina primao njegovu penziju

Užas u Beogradu: Sin zakopao mrtvog oca u dvorište, osam godina primao njegovu penziju

B92 28.05.2024
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je danas uviđaj na Tošinom bunaru, po prijavi D. D. da je pre osam godina u dvorištu porodične kuće zakopao mrtvog oca, čiju smrt nije prijavio. Kako je rečeno Tanjugu u tom… »
Sin osumnjičen da je zakopao mrtvog oca u dvorište da bi primao njegovu penziju

Sin osumnjičen da je zakopao mrtvog oca u dvorište da bi primao njegovu penziju

Euronews 28.05.2024
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je danas uviđaj na Tošinom bunaru, po prijavi D. D. da je pre osam godina u dvorištu porodične kuće zakopao mrtvog oca, čiju smrt nije prijavio. Sumnja se da on nije prijavio smrt… »
Ovde je sin zakopao oca: Leš nađen posle osam godina, a sin otkrio jezive detalje

Ovde je sin zakopao oca: Leš nađen posle osam godina, a sin otkrio jezive detalje

Telegraf 28.05.2024
D.D. je o svemu obavestio policiju. Muškarca B.D. (79) niko nije video osam godina, a danas je njegov sin D.D. rekao da je otacumro prirodnom smrću, a da ga je on zakopao u dvorištu u Ulici Tošin bunar u Zemunu. Kako je "Telegraf.rs" objavio, razlog… »

Vesti dana »