Povezane vesti

Srbija bruji o radniku obezbeđenja iz Užica Sve počelo objavom slike čoveka na Fejsbuku, javila se i ćerka: "Lepo sam mu…

Srbija bruji o radniku obezbeđenja iz Užica Sve počelo objavom slike čoveka na Fejsbuku, javila se i ćerka: "Lepo sam mu…

Kurir pre 29 dana
Priča koja se ovih dana odigrala u Užicu i postupak jednog mladog čoveka iz tog grada primer su da dobrota i poštenje uvek nađu svoj put do srca ljudi. Sve je počelo jednom objavom na fejsbuk stranici lokalnog portala Užice oglasna tabla. -… »
Ovog Užičanina je juče tražio ceo grad: Izgubio novac, srećom završio je u pravim rukama

Ovog Užičanina je juče tražio ceo grad: Izgubio novac, srećom završio je u pravim rukama

Blic pre 29 dana
Jedan Užičanin juče je bio "meta" prave potrage, kada je nakon oglašavanja da ga traže iz EPS-a, njegova fotografija osvanula na Fejsbuku. Razlog za to bio je, reći će neki, neverovatan za današnje vreme. Naime, jedan Užičanin juče se našao u… »
"Lepo sam mu rekla, idi tata, što te mrzi": Užičanin izgubio novac, ubrzo je organizovana "potera"

"Lepo sam mu rekla, idi tata, što te mrzi": Užičanin izgubio novac, ubrzo je organizovana "potera"

Telegraf pre 29 dana
Odmah su se ljudi oglasili na društvenim mrežama da se identifikuje vlasnik izgubljenog novca. Jedan Užičanin izgubio je novac u šalter sali EPS-a u Užicu, ali je imao sreću da je novac pronašla prava osoba. Odmah su se ljudi oglasili na… »

Vesti dana »