Povezane vesti

Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

N1 Info 28.05.2024
Nakon Zrenjanina, paketi za kupovinu glasova se dele i u opštini Bač. Aktivisti Grupe građana "Moj Bač - sloboda za sve" i "Ujedinjene opozicije opštine Bač - Oslobodimo Bač" snimili su kako čelnici ove opštine istovaraju pakete pomoći koji će… »
Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Nova 28.05.2024
Nakon Zrenjanina, paketi za kupovinu glasova se dele i u opštini Bačka Palanka. Aktivisti Grupe građana "Moj Bač - sloboda za sve" i "Ujedinjene opozicije opštine Bač - Oslobodimo Bač" snimili su kako čelnici ove opštine istovaraju pakete pomoći… »
Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Novi magazin 28.05.2024
Nakon Zrenjanina, paketi za kupovinu glasova se dele i u opštini Bačka Palanka. Aktivisti Grupe građana "Moj Bač - sloboda za sve" i "Ujedinjene opozicije opštine Bač - Oslobodimo Bač" snimili su kako čelnici ove opštine istovaraju pakete pomoći… »
„Nemam ni najmanju sumnju U pobedu 2. Juna” Miloš Vučević poslao poruku građanima zašto je važno da glasaju za listu…

„Nemam ni najmanju sumnju U pobedu 2. Juna” Miloš Vučević poslao poruku građanima zašto je važno da glasaju za listu…

Dnevnik 28.05.2024
Predsednik Srpske napredne stranke i srpski premijer Miloš Vučević nema ni najmanju sumnju u to da će na lokalnim izborima u Srbiji, voljom naroda, izborna lista koju predvodi Aleksandar Vučić odneti pobedu 2. juna. „Tog datuma građani će moći… »

Vesti dana »