Povezane vesti

Ova glumica je bivša žena Petra Strugara: Posle dve godine braka su se razveli, a glumac je priznao – „Nije mi bilo…

Ova glumica je bivša žena Petra Strugara: Posle dve godine braka su se razveli, a glumac je priznao – „Nije mi bilo…

Nova 29.05.2024
Glumac Petar Strugar trenutno uživa u ljubavi sa koleginicom Ninom Nešković, a njegova bivša supruga takođe je glumica. Petar Strugar je bio u braku sa šest godina starijom koleginicom Ivanom Nikolić sa kojom ima sina Zarija. Petar i Ivana su se… »
Pretukao taksistu zbog bivše žene! Ova lepa glumica je bila u braku s Petrom Strugarom i podarila mu sina

Pretukao taksistu zbog bivše žene! Ova lepa glumica je bila u braku s Petrom Strugarom i podarila mu sina

Mondo 29.05.2024
Petar Strugar trenutno uživa u ljubavi s koleginicom Ninom Nešković, a malo ko zna kako izgleda njegova bivša žena. Petar Strugar trenutno uživa u ljubavi s koleginicom Ninom Nešković, a malo ko zna kako izgleda njegova bivša žena. Glumac Petar… »
Ova glumica je bivša žena petra strugara: Posle dve godine pukla tikva, a on priznaje: "Nije mi bilo teško zbog razvoda"

Ova glumica je bivša žena petra strugara: Posle dve godine pukla tikva, a on priznaje: "Nije mi bilo teško zbog razvoda"

Blic 29.05.2024
Glumac Petar Strugar trenutno uživa u ljubavi sa glumicom Ninom Nešković, a malo ko zna kako izgleda njegova bivša žena koja je takođe glumica. Naime Petar Strugar bio je u braku sa 6 godina starijom koleginicom Ivanom Nikolić sa kojom ima sina… »
"Sam pao, sam se udario": Petar Strugar iskreno o krahu braka sa koleginicom: "Progutaš šta treba da progutaš..."

"Sam pao, sam se udario": Petar Strugar iskreno o krahu braka sa koleginicom: "Progutaš šta treba da progutaš..."

Blic 28.05.2024
Naš glumac Petar Strugar važi za velikog zavodnika, a može se reći da je imao veoma buran ljubavni život. Strugar trenutno uživa kraj koleginice Nine Nešković, a 2015. godine razveo se od Ivane Nikolić sa kojom ima sina Zarija. Glumac je nedavno… »

Vesti dana »