Povezane vesti

Makron: Francuska spremna da prizna Palestinu u korisnom trenutku, ne zbog emocija

Makron: Francuska spremna da prizna Palestinu u korisnom trenutku, ne zbog emocija

Vesti online 29.05.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron saopštio je tokom posete Nemačkoj da priznanje palestinske države nije “tabu tema”, ali da mora doći u korisnom trenutku, a ne pod uticajem emocija. – Za Francusku nema tabua i potpuno sam spreman da priznam… »
Makron: Francuska spremna da prizna Palestinu u korisnom trenutku, ne zbog emocija

Makron: Francuska spremna da prizna Palestinu u korisnom trenutku, ne zbog emocija

Insajder 29.05.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron saopštio je tokom posete Nemačkoj da priznanje palestinske države nije "tabu tema", ali da mora doći u korisnom trenutku, a ne pod uticajem emocija. ''Za Francusku nema tabua i potpuno sam spreman da priznam… »
Makron: "Francuska je spremna da prizna Palestinu u korisnom trenutku, ne zbog emocija"

Makron: "Francuska je spremna da prizna Palestinu u korisnom trenutku, ne zbog emocija"

Blic 29.05.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron saopštio je danas tokom posete Nemačkoj da priznanje palestinske države nije "tabu tema", ali da mora doci u korisnom trenutku, a ne pod uticajem emocija. - Za Francusku nema tabua i potpuno sam spreman da priznam… »

Vesti dana »