Povezane vesti

Šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

B92 pre 29 dana
Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa Grada Beograda i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd sutra" govorio je na završnoj konvenciji u hali "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu. "Odlučio sam da ne govorim o… »
Aleksandar šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Aleksandar šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Kurir pre 29 dana
Odlučio sam da ne govorim o najvećem kapitalnom projektu u poslednjih nekoliko decenija u našoj zemlji, a to je metro, da ne pričam čak ni u Ekspu koji je istorijska prilika, pre svega za Srbiju, a kamoli za Beograd. Odlučio sam da ne govorim ni o… »
Šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Alo pre 29 dana
Aleksandar Šapić, predsednik Privremenog organa Grada Beograda i kandidat za gradonačelnika liste „Aleksandar Vučić - Beograd sutra“ na završnoj konvenciji u hali „Ranko Žeravica“ na Novom Beogradu, je istakao je da je neophodno i to da u… »
Šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Šapić: Za srpski Beograd, srpskog gradonačelnika, uz srpsku Vladu i srpskog predsednika!

Telegraf pre 29 dana
Istakao je da je neophodno i to da u ovim teškim vremenima za našu zemlju budemo tu jedni za druge. Odlučio sam da ne govorim o najvećem kapitalnom projektu u poslednjih nekoliko decenija u našoj zemlji, a to je metro, da ne pričam čak ni u Ekspu… »

Vesti dana »