Povezane vesti

"Najgora publika je u Parizu - vređali su me tri i po sata"

"Najgora publika je u Parizu - vređali su me tri i po sata"

B92 pre 31 dana
Belgijski teniser David Gofan žestoko je kritikirao publiku na Rolan Garosu optuživši gledaoce za "potpuno nepoštovanje". Gofann je u susretu 1. kola pariskog Grend Slema nakon tri i po sata pobedio Francuza Đovanija Mpetšija Perikara sa 4-6, 6-4… »
Nevolje Gofana sa publikom: Pljuvali su me, uskoro će se i tući na tribinama!

Nevolje Gofana sa publikom: Pljuvali su me, uskoro će se i tući na tribinama!

B92 29.05.2024
David Gofan je prošao pravi pakao na meču sa Francuzom Đovanijem Mpešijem Perikarom. Tri sata i 35 minuta trajala je bitka sa priotivnikom, ali i publikom, da bi na kraju slavio sa 4:6, 6:4, 6:3, 6:7 (4), 6:3. Francuska publika je vodila pravi rat sa… »
Skandal na Rolan garosu: Domaća publika vređala, pa pljunula žvaku na Davida Gofana

Skandal na Rolan garosu: Domaća publika vređala, pa pljunula žvaku na Davida Gofana

Večernje novosti 29.05.2024
David Gofan je pobedio francuskog tenisera Mpešija Perikara sa 3:2 u prvom kolu Rolan Garosa, a domaća publika je vređala Belgijanca tokom celog meča. FOTO: Tanjug/AP Na kraju meča nakon pobede je stavio prst na uvo i pokazivao ka publici, što je… »
Gofan: Vređali su me 3,5 sata i pljunuli žvaku na mene

Gofan: Vređali su me 3,5 sata i pljunuli žvaku na mene

Sport klub 29.05.2024
Francusku publiku odavno bije glas da ne zna za meru kada navija za svoje tenisere. To je na svojoj koži juče u prvom kolu osetio Belgijanac David Gofan. Sa obzirom da je iz francuskog govornog područja svoje zemlje, sve je odlično razumeo. –… »

Vesti dana »