Povezane vesti

"Knežević i ja uvek čujemo i vidimo isto": Mandić se oglasio povodom odluke o rezoluciji o Srebenici

"Knežević i ja uvek čujemo i vidimo isto": Mandić se oglasio povodom odluke o rezoluciji o Srebenici

Kurir 29.05.2024
Predsednik parlamenta Andrija Mandić poručio je da su on i lider Demokratske narodne partije Milan Knežević prošli mnoge bitke i da čuju i vide isto, ali, kako je dodao, to ne isključuje mogućnost da su ostali učesnici sastanka na drugačiji… »
Predlog rezolucije o genocidu u Jasenovcu krajem juna na dnevnom redu Skupštine CG?

Predlog rezolucije o genocidu u Jasenovcu krajem juna na dnevnom redu Skupštine CG?

RTV pre 31 dana
PODGORICA - Predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić saopštio je na današnjoj sednici kolegijuma da će Predlog rezolucije o genocidu u Jasenovcu biti na dnevnom redu parlamenta krajem juna, saznaju nezvanično podgoričke Vijesti. Sutra bi… »
Predlog rezolucije o genocidu u Jasenovcu krajem juna na dnevnom redu Skupštine Crne Gore

Predlog rezolucije o genocidu u Jasenovcu krajem juna na dnevnom redu Skupštine Crne Gore

Euronews pre 31 dana
Predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić saopštio je na današnjoj sednici kolegijuma da će Predlog rezolucije o genocidu u Jasenovcu biti na dnevnom redu parlamenta krajem juna, saznaju nezvanično podgoričke Vijesti. Sutra bi, kažu, trebalo… »
Rezolucija o Jasenovcu na dnevnom redu Skupštine: Evo kada će crnogorski poslanici razmatrati taj dokument

Rezolucija o Jasenovcu na dnevnom redu Skupštine: Evo kada će crnogorski poslanici razmatrati taj dokument

Večernje novosti pre 31 dana
PREDLOG rezolucije o genocidu u Jasenovcu biće na dnevnom redu crnogorskog parlamenta krajem juna. Skupština Crne Gore To su objavile podgoričke "Vijesti" navodeći da je predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić saopštio na današnjoj sednici… »
Mandić: Knežević i ja uvek čujemo isto

Mandić: Knežević i ja uvek čujemo isto

Politika 29.05.2024
Nakon izjave predsednika DNP Milana Kneževića da je premijer Crne Gore Milojko Spajić obećao da će zvanična Podgorica u Generalnoj skupštini UN biti uzdržana o rezoluciji o Srebrenici i tvrdnje šefa kabineta premijera Branka Krvavca da to nije… »
Mandić: Knežević i ja uvek čujemo isto

Mandić: Knežević i ja uvek čujemo isto

Vesti online 29.05.2024
Nakon izjave predsednika DNP Milana Kneževića da je premijer Crne Gore Milojko Spajić obećao da će zvanična Podgorica u Generalnoj skupštini UN biti uzdržana o rezoluciji o Srebrenici i tvrdnje šefa kabineta premijera Branka Krvavca da to nije… »
Mandić o obećanju Spajića uoči glasanja o Rezoluciji o Srebrenici: Knežević i ja uvek čujemo isto

Mandić o obećanju Spajića uoči glasanja o Rezoluciji o Srebrenici: Knežević i ja uvek čujemo isto

Euronews 29.05.2024
Nakon izjave predsednika DNP Milana Kneževića da je premijer Crne Gore Milojko Spajić obećao da će zvanična Podgorica u Generalnoj skupštini UN biti uzdržana o rezoluciji o Srebrenici i tvrdnje šefa kabineta premijera Branka Krvavca da to nije… »

Vesti dana »