Povezane vesti

Evo kolika kazna preti Davidu koji je zakopao oca u Zemunu! Rekao da se posle 8 godina predao zbog griže savesti

Evo kolika kazna preti Davidu koji je zakopao oca u Zemunu! Rekao da se posle 8 godina predao zbog griže savesti

Mondo 29.05.2024
Evo šta je David ispričao o smrti oca kojeg je zakopao u kući u Zemunu. Evo šta je David ispričao o smrti oca kojeg je zakopao u kući u Zemunu. David D. (53) prijavio se sam Trećem osnovnom javnom tužilaštvu gde je uz pratnju dvojice advokata… »
Penzije vredne: 40.000 evra Otkrivamo šta je David ispričao o smrti oca kojeg je zakopao u kući u Zemunu i koliko je…

Penzije vredne: 40.000 evra Otkrivamo šta je David ispričao o smrti oca kojeg je zakopao u kući u Zemunu i koliko je…

Blic 29.05.2024
David Drobnjak (53) prijavio se sam Trećem osnovnom javnom tužilaštvu gde je uz pratnju dvojice advokata došao kako bi priznao da je pre 8 godina zakopao svog mrtvog oca Branislava (79) u kući u Zemunu. Po sopstvenom priznanju, on je uzimao očeve… »
Krcat dosije Davida koji je sahranio oca u kući: Hapšen 90-ih, robijao u Srbiji i inostranstvu, u toku postupci protiv njega…

Krcat dosije Davida koji je sahranio oca u kući: Hapšen 90-ih, robijao u Srbiji i inostranstvu, u toku postupci protiv njega…

Kurir 29.05.2024
David Drobnjak (53), koji je sam došao u tužilaštvo i priznao da je oca Branislava (79) pre osam godina sahranio u kući u kojoj je pokojni čovek živeo, kako Kurir saznaje, dobro je poznat istražiteljima. U Srbiji je, kako otkriva sagovornik Kurira… »
Podigao 40.000€ penzije za 8 godina! David koji je zakopao oca u Zemunu ima krcat dosije: "Poznat je policiji!"

Podigao 40.000€ penzije za 8 godina! David koji je zakopao oca u Zemunu ima krcat dosije: "Poznat je policiji!"

Mondo 29.05.2024
Isplivali su detalji o sinu koji je zakopao oca u Zemunu. Isplivali su detalji o sinu koji je zakopao oca u Zemunu. David D. (53), koji je sam došao u tužilaštvo i priznao da je oca Branislava (79) pre osam godina sahranio u kući u kojoj je pokojni… »
Ovo je David koji je zakopao oca u kući zbog njegove penzije: Isplivali detalji o sinu iz Zemuna! Menjao ime, bio u zatvoru…

Ovo je David koji je zakopao oca u kući zbog njegove penzije: Isplivali detalji o sinu iz Zemuna! Menjao ime, bio u zatvoru…

Kurir 29.05.2024
David Drobnjak (53), koji se sumnjiči da je oca Branislava (79) zakopao ispod betonske ploče u kući u Zemunu, kako Kurir saznaje, ranije se zvao Dejan, a promenio je ime posle odsluženja zatvorske kazne u inostranstvu. Podsetimo, on je juče u pratnji… »
Ovo je David koji je osam godina držao oca zakopanog u kući da bi primao njegovu penziju: Nakon zatvora u inostranstvu…

Ovo je David koji je osam godina držao oca zakopanog u kući da bi primao njegovu penziju: Nakon zatvora u inostranstvu…

Nova 29.05.2024
David Drobnjak (53), koji se sumnjiči da je oca Branislava (79) zakopao ispod betonske ploče u kući u Zemunu, kako Kurir saznaje, ranije se zvao Dejan, a promenio je ime posle odsluženja zatvorske kazne u inostranstvu. On je juče u pratnji dva… »
Ovo je David koji je zakopao oca u kući u Zemunu zbog njegove penzije: Menjao je ime, bio u zatvoru, evo kako se ranije zvao…

Ovo je David koji je zakopao oca u kući u Zemunu zbog njegove penzije: Menjao je ime, bio u zatvoru, evo kako se ranije zvao…

Blic 29.05.2024
David Drobnjak (53), koji se sumnjiči da je oca Branislava (79) zakopao ispod betonske ploče u kući u Zemunu, ranije se zvao Dejan, a promenio je ime posle odsluženja zatvorske kazne u inostranstvu. Podsetimo, on je juče u pratnji dva advokata došao… »
Ovo je muškarac koji je zakopao oca u kući u Zemunu: Menjao ime, bio u zatvoru, isplivali novi detalji

Ovo je muškarac koji je zakopao oca u kući u Zemunu: Menjao ime, bio u zatvoru, isplivali novi detalji

Mondo 29.05.2024
David Drobnjak sumnjiči se da je oca zakopao ispod betonske ploče u kući u Zemunu. David Drobnjak sumnjiči se da je oca zakopao ispod betonske ploče u kući u Zemunu. David Drobnjak (53), koji se sumnjiči da je oca Branislava (79) zakopao ispod… »
"Zakopao sam oca u kući pa prelio betonom": David do detalja priznao na koji način je prikrio telo oca

"Zakopao sam oca u kući pa prelio betonom": David do detalja priznao na koji način je prikrio telo oca

Telegraf 29.05.2024
Osam godina niko nije znao da je Branislav mrtav. David D. (53) došao je u pratnji dva branioca u Treće osnovno javno tužliaštvo u Beogradu kako bi prijavio da je pre osam godina oca Branislava D. pronašao mrtvog, a potom ga zakopao u kući u kojoj… »
Kurir ispred dvorišta gde je čovek zakopao oca da bi primao njegovu penziju: Pitali ga gde je otac, evo šta je odgovarao…

Kurir ispred dvorišta gde je čovek zakopao oca da bi primao njegovu penziju: Pitali ga gde je otac, evo šta je odgovarao…

Kurir 29.05.2024
Novinar Kurira Mladen Radulović izveštavao je jutros iz Zemuna ispred dvorišta muškarca koji je tu, kako je juče sam priznao zakopao preminulog oca kako bi nastavio da prima njegovu penziju. - Iza nas je dvorište kuće u kojem je zakopano telo… »

Vesti dana »