Povezane vesti

"Tražimo da se ti izbori ponište": Nestorović: Nećemo nikoga podržati u Novom Sadu

"Tražimo da se ti izbori ponište": Nestorović: Nećemo nikoga podržati u Novom Sadu

Blic 29.05.2024
Branimir Nestorović, lider pokreta "Mi Snaga naroda", rekao je da neće podržati nijednu izbornu listu u Novom Sadu. Samo nekoliko dana nakon što je objavljen snimak na kojem Nestorović govori da su u pregovorima da podrže jednu "ozbiljnu opozicionu… »
Nestorović: Ne podržavamo nijednu listu u Novom Sadu - očekujemo preko 10% u Beogradu!

Nestorović: Ne podržavamo nijednu listu u Novom Sadu - očekujemo preko 10% u Beogradu!

Pravda 29.05.2024
Branimir Nestorović je izjavio da njegov pokret neće podržati nijednu listu u Novom Sadu, iako je bilo špekulacija u medijima da bi "Mi - Snaga naroda" mogli dati podršku jednoj od lista. Samo nekoliko dana nakon što je objavljen snimak na kojem… »
Nestorović: Očekujemo 10 do 15 mandata u Beogradu, i vlast i opozicija su prozapadni

Nestorović: Očekujemo 10 do 15 mandata u Beogradu, i vlast i opozicija su prozapadni

NIN 29.05.2024
Predstavnici izborne liste "Mi snaga naroda prof. dr Branimir Nestorović" saopštili su da očekuju da će osvojiti 10 do 15 odborničkih mandata na izborima u Beogradu i poručili da njihova pozicija ostaje nepromenjena jer im se ne sviđa "ni levi, ni… »
Nestorović: Nećemo podržati nikoga na izborima u Novom Sadu

Nestorović: Nećemo podržati nikoga na izborima u Novom Sadu

Danas 29.05.2024
“MI – snaga naroda” neće podržati nijednu listu na izborima u Novom Sadu, jer smatraju da su izbori poptuno neregularni, izjavio je predsednik ovog pokreta, narodni poslanik Branimir Nestorović na konferenciji u beogradskom Press centru UNS-a… »
Nestorović: Očekujemo 10 do 15 odborničkih mandata u Beogradu, vlast i opozicija su prozapadni

Nestorović: Očekujemo 10 do 15 odborničkih mandata u Beogradu, vlast i opozicija su prozapadni

Novi magazin 29.05.2024
Predstavnici izborne liste "Mi snaga naroda prof. dr Branimir Nestorović" saopštili su danas da očekuju da će osvojiti 10 do 15 odborničkih mandata u Beogradu. Dodali su da je njihova pozicija nepromenjena, jer, kako su naglasili, ne sviđa im se "ni… »
Nestorović: Neću nikoga podržati u Novom Sadu, tražićemo da izbori budu poništeni

Nestorović: Neću nikoga podržati u Novom Sadu, tražićemo da izbori budu poništeni

N1 Info 29.05.2024
Lider pokreta "Mi Snaga naroda" Branimir Nestorović rekao je da neće podržati nijednu izbornu listu u Novom Sadu. Samo nekoliko dana nakon što je objavljen snimak na kojem Nestorović govori da su u pregovorima da podrže jednu „ozbiljnu opozicionu… »
Nestorović: Neću nikoga podržati u Novom Sadu, tražićemo da izbori budu poništeni

Nestorović: Neću nikoga podržati u Novom Sadu, tražićemo da izbori budu poništeni

Nedeljnik 29.05.2024
Lider pokreta „Mi Snaga naroda“ Branimir Nestorović rekao je da neće podržati nijednu izbornu listu u Novom Sadu. Samo nekoliko dana nakon što je objavljen snimak na kojem Nestorović govori da su u pregovorima da podrže jednu „ozbiljnu… »
Oglasio se doktor Nestorović: Kaže da u Novom Sadu neće nikoga podržati; „tražićemo da izbori budu poništeni“

Oglasio se doktor Nestorović: Kaže da u Novom Sadu neće nikoga podržati; „tražićemo da izbori budu poništeni“

Dnevnik 29.05.2024
Lider pokreta "Mi Snaga naroda" Branimir Nestorović rekao je da neće podržati nijednu izbornu listu u Novom Sadu, javlja portal 021.rs. Samo nekoliko dana nakon što je objavljen snimak na kojem Nestorović govori da su u pregovorima da podrže jednu… »
Nestorović: Neću nikoga podržati u Novom Sadu, tražićemo da izbori budu poništeni

Nestorović: Neću nikoga podržati u Novom Sadu, tražićemo da izbori budu poništeni

Radio 021 29.05.2024
Lider pokreta "Mi Snaga naroda" Branimir Nestorović rekao je da neće podržati nijednu izbornu listu u Novom Sadu. Samo nekoliko dana nakon što je objavljen snimak na kojem Nestorović govori da su u pregovorima da podrže jednu "ozbiljnu opozicionu… »

Vesti dana »