Povezane vesti

U Gračanici na radnom mestu napadnut Damjan Šabić

U Gračanici na radnom mestu napadnut Damjan Šabić

Euronews 29.05.2024
Damjan Šabić iz Novog Badovca nadomak Gračanice, napadnut je na radnom mestu u jednom tržnom centru koji se nalazi na izlasku iz naseljenog mesta Gračanica. Iz Kosovske policije su saopštili da je napadač priveden, a Šabić je dao otkaz na poslu… »
Gračanica: Uhapšen Albanac zbog napada na Srbina

Gračanica: Uhapšen Albanac zbog napada na Srbina

RTV 29.05.2024
GRAČANICA - Takozvana kosovska policija uhapsila je Albanca zbog napada na Damnjana Šabića, radnika u tržnom centru u Gračanici, dok je Šabić bio na radnom mestu. Damnjana Šabića napao je na radnom mestu Albanac koji ga je vređao, vukao za ruku… »
Uhapšen osumnjičeni za napad na Srbina u Gračanici

Uhapšen osumnjičeni za napad na Srbina u Gračanici

NIN 29.05.2024
Kosovska policija uhapsila je Albanca koji je osumnjičen da je napao Damnjana Šabića, dok je bio na radnom mestu u tržnom centru u Gračanici. Uhapšenom, koji je Šabića vređao, vukao za ruku i pretio mu na nacionalnoj osnovi zato što ne govori… »
"Pretio mi smrću samo zato što sam pričao srpski" Uhapšen napadač na Damnjana Šabića (video)

"Pretio mi smrću samo zato što sam pričao srpski" Uhapšen napadač na Damnjana Šabića (video)

Kurir 29.05.2024
Pripadnici tzv. kosovske policije uhapsili su juče jednu osobu za koju se sumnja da je 24. maja u marketu ETC u Gračanici fizički napala Damnjana Šabića iz Badovca, radnika tog trgovinskog lanca, i nanela mu lakše telesne povrede, potvrđeno je iz… »
Pretučen Srbin na KiM: Albanac ga napao jer je pričao srpski VIDEO

Pretučen Srbin na KiM: Albanac ga napao jer je pričao srpski VIDEO

B92 29.05.2024
Pripadnici Kosovske policije uhapsili su juče jednu osobu za koju se sumnja da je 24. maja u marketu ETC u Gračanici fizički napala Damnjana Šabića iz Badovca, radnika tog trgovinskog lanca, i nanela mu lakše telesne povrede,potvrđeno je iz… »
Srbin pretučen na KiM! Damnjana je pretukao Albanac u Gračanici samo zato što je pričao srpski

Srbin pretučen na KiM! Damnjana je pretukao Albanac u Gračanici samo zato što je pričao srpski

Alo 29.05.2024
Policija je uhapsila juče jednu osobu za koju se sumnja da je 24. maja u marketu ETC u Gračanici fizički napala Damnjana Šabića iz Badovca, radnika tog trgovinskog lanca, i nanela mu lakše telesne povrede. Kako je Šabić ispričao za Kosovo onlajn… »
Uhapšen Albanac zbog napada na Srbina u Gračanici

Uhapšen Albanac zbog napada na Srbina u Gračanici

RTS 29.05.2024
Policija je privela muškarca albanske nacionalnosti a tužilac mu je odredio pritvor od 48 sati, zbog sumnje da je fizički napao Damnjana Šabića, u tržnom centru “ETC” u Gračanici, u vreme dok je napadnuti bio na radnom mestu. Damnjan Šabić je… »

Vesti dana »