Povezane vesti

Ivan Manić: Sa ujedinjenom opozicijom uz izlaznost veću od 61 odsto promena vlasti u Valjevu moguća

Ivan Manić: Sa ujedinjenom opozicijom uz izlaznost veću od 61 odsto promena vlasti u Valjevu moguća

Nova pre 29 dana
Teme i naslove današnjih dnevnih novina i aktuelnu političku situaciju za jutarnji program "Probudi se" komentarisao je i analizirao kandidat za gradonačelnika Valjeva, Ivan Manić. Lokalni front Valjevo, Zeleno-levi front, Demokratska stranka, Narodni… »
Manić pozvao Valjevce da izađu na izbore: Za pobedu nam je potrebna izlaznost veća od 60 odsto

Manić pozvao Valjevce da izađu na izbore: Za pobedu nam je potrebna izlaznost veća od 60 odsto

Novi magazin pre 29 dana
Koalicija „Ujedinjeno Valjevo može“, koju čini šest partija i pokreta levog bloka i čija se izborna lista „Svanuće – Ujedinjeno Valjevo može“ na biračkom listiću nalazi pod brojem 3, održala je poslednju konferenciju za novinare pred… »
Kupovina glasova i novi dokazi o zloupotrebi budžeta u Žitištu: Opština pazarila pakete pomoći koje je posle delila SNS

Kupovina glasova i novi dokazi o zloupotrebi budžeta u Žitištu: Opština pazarila pakete pomoći koje je posle delila SNS

Danas pre 29 dana
Krivična prijava protiv opštinskih lidera u Žitištu podneta je danas u Posebnom odeljenju Višeg javnog tužilašva za suzbijanje korupcije u Novom Sadu, gde ih se teriti da su više od deset miliona dinara opštinskog novca potrošili na predizborne… »
Opozicija u Novom Sadu: Nećemo sarađivati sa SNS posle izbora

Opozicija u Novom Sadu: Nećemo sarađivati sa SNS posle izbora

Blic pre 29 dana
Opozicione izborne liste u Novom Sadu, "Udruženi za slobodan Novi Sad“ koju čini 12 opozicionih stranaka, pokreta i grupa građana, "Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad – Кreni promeni“ i "Heroji - Miša Bačulov“ održale su zajedničko… »
Dveri traže od tužilaštva da podnese krivičnu prijavu protiv Gruhonjića zbog navodnog govora mržnje

Dveri traže od tužilaštva da podnese krivičnu prijavu protiv Gruhonjića zbog navodnog govora mržnje

Novi magazin pre 29 dana
Koalicija za lokalne izbore u Novom Sadu oko pokreta Dveri predala je danas Osnovnom javnom tužilaštvu u tom gradu zahtev da po službenoj dužnosti podnese krivičnu prijavu protiv profesora Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i novinara Dinka… »
Opozicija će zajednički kontrolisati izbore u Novom Sadu

Opozicija će zajednički kontrolisati izbore u Novom Sadu

Beta pre 29 dana
Tri opozicione liste u Novom Sadu postigle su dogovor o zajedničkoj kontroli izbora raspisanih za 2. jun, objavljeno je danas. Kako je predstavljeno na konferenciji za novinare, liste "Ujedinjeni za slobodan Novi Sad", "Savo Manojlović - I ja sam Novi… »
Krivična prijava zbog kupovine glasova za SNS u Novom Sadu: "Raspad koalicije oko naprednjaka"

Krivična prijava zbog kupovine glasova za SNS u Novom Sadu: "Raspad koalicije oko naprednjaka"

Radio 021 pre 29 dana
Nosilac liste "Heroji - Miša Bačulov" podneo je u ime tri opozicione liste u Novom Sadu krivičnu prijavu protiv pet osoba zbog sumnje da kupuju glasova za Srpsku naprednu stranku. Iza prijave zajedno stoje Koalicija "Udruženi za slobodan Novi Sad"… »
Pobedićemo SNS: Udruženi za slobodan Novi Sad, Kreni Promeni i „Heroji“ Miše Bačulova zajedno i posle izbora

Pobedićemo SNS: Udruženi za slobodan Novi Sad, Kreni Promeni i „Heroji“ Miše Bačulova zajedno i posle izbora

Danas pre 29 dana
Sve opozicione izborne liste u Novom Sadu, „Udruženi za slobodan Novi Sad“ koju čini 12 opozicionih stranaka, pokreta i grupa građana, „Dr Savo Manojlović – I ja sam Novi Sad – Kreni promeni“ i „ Heroji – Miša Bačulov“ održale su… »
"Udruženi za slobodan Novi Sad": Nema saradnje sa Srpskom naprednom strankom nakon izbora

"Udruženi za slobodan Novi Sad": Nema saradnje sa Srpskom naprednom strankom nakon izbora

NIN pre 29 dana
Sve opozicione izborne liste u Novom Sadu - " Udruženi za slobodan Novi Sad“ sa 12 stranaka, pokreta i grupa građana, "Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad – Kreni promeni“ i "Heroji - Miša Bačulov" poručile su danas da posle izbora neće… »
Objedinjena opozicija u Novom Sadu: "Posle izbora nema saradnje sa SNS"

Objedinjena opozicija u Novom Sadu: "Posle izbora nema saradnje sa SNS"

Euronews pre 29 dana
Sve opozicione izborne liste u Novom Sadu - "Udruženi za slobodan Novi Sad“ sa 12 stranaka, pokreta i grupa građana, "Dr Savo Manojlović - I ja sam Novi Sad – Kreni promeni“ i "Heroji - Miša Bačulov" zajednički su poručile danas javnosti da… »
Opozicija će zajednički kontrolisati izbore u Novom Sadu

Opozicija će zajednički kontrolisati izbore u Novom Sadu

Radio sto plus pre 29 dana
Kako je predstavljeno na konferenciji za novinare, liste “Ujedinjeni za slobodan Novi Sad”, “Savo Manojlović – I ja sam Novi Sad – Kreni promeni” i “Heroji – Miša Bačulov” nakon predizborne saradnje, dogovorile su i zajedničku… »
Borislav Antonijević: Promene su preko potrebne, očekujemo više glasova nego u decembru

Borislav Antonijević: Promene su preko potrebne, očekujemo više glasova nego u decembru

Blic pre 29 dana
Kandidat za gradonačelnika Beograda liste "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović" Borislav Antonijević rekao je da, prema rezultatima istraživanja i reakcijama ljudi, tu listu na izborima 2. juna očekuje dosta više glasova nego na izborima… »
Tri opozicione liste se dogovorile da zajednički kontrolišu izbore u Novom Sadu

Tri opozicione liste se dogovorile da zajednički kontrolišu izbore u Novom Sadu

Insajder pre 29 dana
Tri opozicione liste u Novom Sadu postigle su dogovor o zajedničkoj kontroli izbora raspisanih za 2. jun, objavljeno je 29. maja. Kako je predstavljeno na konferenciji za novinare, liste 'Ujedinjeni za slobodan Novi Sad', 'Savo Manojlović - I ja sam… »
FOTO, VIDEO: Tri opozicione liste najavile pobedu i postizbornu koaliciju u Novom Sadu

FOTO, VIDEO: Tri opozicione liste najavile pobedu i postizbornu koaliciju u Novom Sadu

Radio 021 pre 29 dana
Najveće tri opozicione liste u Novom Sadu očekuju da 2. juna osvoje dovoljno glasova da mogu da pobede aktuelnu vlast i potom zajedno formiraju postizbornu koaliciju. Koalicija "Udruženi za slobodan Novi Sad", koju čini 12 opozicionih stranaka… »
Opozicija se dogovorila da zajednički kontroliše izbore u Novom Sadu

Opozicija se dogovorila da zajednički kontroliše izbore u Novom Sadu

Novi magazin pre 29 dana
Tri opozicione liste u Novom Sadu postigle su dogovor o zajedničkoj kontroli izbora raspisanih za 2. jun, objavljeno je danas. Kako je predstavljeno na konferenciji za novinare, liste "Ujedinjeni za slobodan Novi Sad", "Savo Manojlović - I ja sam Novi… »
Hoćemo li posle 2.: Juna gledati isti film? Kakve su šanse da u Beogradu ponovo niko ne formira vlast, ovo su tri načina da…

Hoćemo li posle 2.: Juna gledati isti film? Kakve su šanse da u Beogradu ponovo niko ne formira vlast, ovo su tri načina da…

Blic pre 30 dana
Vladajuća koalicija, prema tek izašlim kladioničarskim kvotama, ima oko 52, 1 odsto podrške, a uz to još tri izborne liste prelaze cenzus: ona koju predvodi Savo Manojlović, Branimir Nestorović i koalicija "Biramo Beograd". Jeste da dolaze sa… »
Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Dele se snimci – prvo Zrenjanin, a sada i Bač: SNS sprema pakete, opozicija piše krivične prijave

Danas pre 30 dana
Nakon Zrenjanina, paketi za kupovinu glasova se dele i u opštini Bačka Palanka. Aktivisti Grupe građana „Moj Bač – sloboda za sve“ i „Ujedinjene opozicije opštine Bač – Oslobodimo Bač“ snimili su kako čelnici ove opštine istovaraju… »

Vesti dana »