Povezane vesti

Dan kada je Zvezda pokorila Evropu: I posle toliko godina mi nije jasno zašto je Ljupko to uradio pred finale

Dan kada je Zvezda pokorila Evropu: I posle toliko godina mi nije jasno zašto je Ljupko to uradio pred finale

Telegraf 29.05.2024
Crveno-beli su pre 33 godine osvojili Kup evropskih šampiona. Za Crvenu zvezdu 29. maj je jedan od najslavinih datuma u istoriji kluba, dan kada su crveno-beli ostvarili najveći uspeh i postali prvaci Evrope pobedom nad Olimpikom iz Marselja! Nema… »
Mijailović: Bari je uspomena za ceo život

Mijailović: Bari je uspomena za ceo život

B92 29.05.2024
Na današnji dan pre 33 godine, fudbaleri Crvene zvezde osvijili su u Bariju Kup šampiona. Tim povodom oglasio se i predsednik Crvene zvezde, Svetozar Mijailović. "Svakom Zvezdašu je taj dan jedna velika uspomena, meni posebno jer sam doživeo nešto o… »
Zvezda donela Pančevu u Skoplje dres iz Barija: Pogledajte kako su ga preplavile emocije kad ga je obukao

Zvezda donela Pančevu u Skoplje dres iz Barija: Pogledajte kako su ga preplavile emocije kad ga je obukao

Telegraf 29.05.2024
Crveno-beli posetili svoju legendu koja im je pre 33 godine donela titulu prvaka Evrope. Na današnji dan je Crvena zvezda postala šampion Evrope i ostvarila je najveći uspeh u svojoj istoriji kada je osvojila titulu u Bariju 1991. godine. Jedan od… »
Zvezda proslavlja 33 godine od barija: Dan kada su crveno-beli postali evropski velikan!

Zvezda proslavlja 33 godine od barija: Dan kada su crveno-beli postali evropski velikan!

Mondo 29.05.2024
Pobeda nad Olimpikom iz Marseja najveća je u istoriji kluba. Pobeda nad Olimpikom iz Marseja najveća je u istoriji kluba. Fudbalski klub Crvena zvezda tradicionalno slavi 29. maj - jedan od najblistavijih datuma u gotovo osam decenija dugoj klupskoj… »

Vesti dana »