Povezane vesti
Novi BYD hibrid može da pređe više od 2.000 kilometara bez dodatnog punjenja
Biznis.rs 29.05.2024
kineski auto-proizvođač zadao nove muke konkurenciji. BYD je predstavio novi hibridni pogon koji može da pređe više od 2.000 kilometara bez punjenja ili dodavanja goriva, i tako je intenzivirao „sukob“ ka tranziciji električna vozila (EV) protiv… »
Novi BYD hibridi mogu da pređu po 2.000 kilometara bez punjenja
Bloomberg Adria 29.05.2024
Kineska kompanija BYD Co., koja se na tržištu hibrida takmiči sa Toyotom i Volkswagenom, predstavila je novi sistem transmisije za hibridne modele koji će vozilima omogućiti da pređu više od 2.000 kilometara bez ponovnog punjenja ili sipanja goriva. Nova… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 25 povezanih

Matić: Nekada Partizan, a sad Zvezda ne sme da izgubi utakmicu
Sport klub pre 16 minutajoš 22 povezane

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 55 minutajoš 17 povezanih

Šta su trgovačke marže o kojima priča Vučić i kako utiču na vaš džep
BBC News pre 36 minutajoš 81 povezana

"Drznuo se da te tuče, lomi, maltretira": Pevačica pružila podršku Ani Nikolić nakon što je pokazala povrede po telu (Foto)
Blic pre 1 satjoš 18 povezanih