Povezane vesti

Završna konvencija koalicije „Biramo Niš“: Izađite na izbore 2. juna i pobeda stiže sa juga

Završna konvencija koalicije „Biramo Niš“: Izađite na izbore 2. juna i pobeda stiže sa juga

Nova 29.05.2024
"Pobeda stiže sa juga", poručili su predstavnici koalicije "Biramo Niš" na završnoj konvenciji održanoj večeras na amfiteatru na keju pored Nišave. Miroslav Aleksić, predsednik Narodnog pokreta Srbije istakao je na skupu da je koalicija „Biramo… »
Biramo Niš: Pobeda stiže sa juga i mi je donosimo

Biramo Niš: Pobeda stiže sa juga i mi je donosimo

Beta 29.05.2024
Pobeda stiže sa juga, a donosi je koalicija "Biramo Niš", poručili su predstavnici te koalicije na završnoj konvenciji održanoj večeras u tom gradu. {image2: BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC} Kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković predstavio… »
Biramo Niš: Pobeda stiže sa juga i mi je donosimo

Biramo Niš: Pobeda stiže sa juga i mi je donosimo

Novi magazin 29.05.2024
Pobeda stiže sa juga, a donosi je koalicija "Biramo Niš", poručili su predstavnici te koalicije na završnoj konvenciji održanoj večeras u tom gradu. Kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković predstavio je na konvenciji nosioce opštinskih… »
Koalicija Ujedinjeni – Nada za Niš obećala preporod grada već u prvih šest meseci posle pada SNS-a

Koalicija Ujedinjeni – Nada za Niš obećala preporod grada već u prvih šest meseci posle pada SNS-a

Danas 29.05.2024
Predstavnici koalicije „Ujedinjeni – Nada za Niš“ poručili su građanima da će opozicija pobediti na predstojećim lokalnim izborima u Nišu, a kandidat za gradonačelnika te koalicije Miodrag Stanković rekao je da će nakon pobede opozicije… »
Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" obećala preporod grada već u prvih šest meseci posle pada SNS-a

Koalicija "Ujedinjeni - Nada za Niš" obećala preporod grada već u prvih šest meseci posle pada SNS-a

NIN 29.05.2024
Predstavnici koalicije "Ujedinjeni - Nada za Niš" poručili su građanima da će opozicija pobediti na predstojećim lokalnim izborima u Nišu, a kandidat za gradonačelnika te koalicije Miodrag Stanković rekao je da će nakon pobede opozicije, grad… »

Vesti dana »