Povezane vesti

Fizički napadnut novinar Radara Vuk Cvijić; Matić: Napad podseća na planiranu akciju

Fizički napadnut novinar Radara Vuk Cvijić; Matić: Napad podseća na planiranu akciju

Glas Amerike pre 31 dana
Beograd — Novinar nedeljnika "Radara" Vuk Z. Cvijić fizički je napadnut u sredu na ulici u centru Beograda, objavio je taj nedeljnik. Veran Matić za Glas Amerike ocenjuje da je reč o smišljenoj akciji fizičkog napada na novinara nakon dugog… »
Novinara Radara Vuka Cvijića fizički napao urednik Srpskog telegrafa

Novinara Radara Vuka Cvijića fizički napao urednik Srpskog telegrafa

Radar pre 30 dana
Vuk Z. Cvijić, novinar Radara, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda. Njega je pesnicom u glavu udario Milan Lađević, direktor i urednik Srpskog telegrafa, kojeg je sreo u Kosovskoj ulici, gde se nalazi redakcija pomenutog tabloida… »
Direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević napao novinara Vuka Cvijića

Direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević napao novinara Vuka Cvijića

Danas pre 30 dana
Vuk Z. Cvijić, novinar Radara, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda, a prema najnovijim informacijama u incidentu je učestvovao direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević. Njega je pesnicom u glavu udario direktor Srpskog telegrafa… »
Urednik “Srpskog telegrafa” fizički napao i udario pesnicom novinara Vuka Cvijića

Urednik “Srpskog telegrafa” fizički napao i udario pesnicom novinara Vuka Cvijića

Luftika pre 30 dana
Vuk Z. Cvijić, novinar “Radara”, fizički je napadnut danas (29. maj) na ulici u centru Beograda. Kako je izjavio za N1, pesnicom ga je udario direktor tabloida Srpski telegraf Milan Lađević. – Napao me je Milan Lađević, udario me pesnicom u… »
Veliki skandal u centru Beograda! Novinar "Radara" napao direktora "Srpskog telegrafa"

Veliki skandal u centru Beograda! Novinar "Radara" napao direktora "Srpskog telegrafa"

Alo pre 30 dana
Prišao je stolu i iz čista mira počeo cinično da se smeje, vređa i da govori kako će tek da piše o nama, unoseći mi se u facu, rekao je Milan Lađević. Veliki skandal dogodio se danas u Kosovskoj ulici u Beogradu kada je Vuk Cvijić iz čista… »

Vesti dana »